KATEGÓRIE
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
VTIPY
Učitel dal žiačkam napísať 3 diela od Shakespeara.
Pozrie jednej žiačke do poznámok a tam vidí čísla 10cm, 15cm, 20cm a 30cm. Učitel sa jej pýta, čo to znamená.
- No 10cm to je Veľa kriku pre nič, 15cm to je Sen noci svetojánskej, a 20cm, Skrotenie zlej ženy.
Na to sa učitel opýta: "A čo tých 30cm?
- To už je od Jana Nerudu, Kam s ním?
Pozrie jednej žiačke do poznámok a tam vidí čísla 10cm, 15cm, 20cm a 30cm. Učitel sa jej pýta, čo to znamená.
- No 10cm to je Veľa kriku pre nič, 15cm to je Sen noci svetojánskej, a 20cm, Skrotenie zlej ženy.
Na to sa učitel opýta: "A čo tých 30cm?
- To už je od Jana Nerudu, Kam s ním?
Prišla pani k lekárovi - zelená, modrá, uplne zbitá.
- Čo sa vám stalo, pani?
- Zakaždým, keď sa môj muž vráti z krčmy napitý, tak ma takto zmláti. Čo mám robiť?
- Uvarte si kamilkový čaj a keď sa váš muž vráti z krčmy, kloktajte a príďte sa po týždni ukázať.
Po týždni pani príde a žiadne stopy po bitke.
Hovorí:
- Zabralo to, nemláti ma!
Lekár na to:
- Ja som vedel že stačí držať hubu.
- Čo sa vám stalo, pani?
- Zakaždým, keď sa môj muž vráti z krčmy napitý, tak ma takto zmláti. Čo mám robiť?
- Uvarte si kamilkový čaj a keď sa váš muž vráti z krčmy, kloktajte a príďte sa po týždni ukázať.
Po týždni pani príde a žiadne stopy po bitke.
Hovorí:
- Zabralo to, nemláti ma!
Lekár na to:
- Ja som vedel že stačí držať hubu.
Premiér sa vybral na osobný prieskum životnej úrovne obyvateľstva. Vošiel do akéhosi domu, v ktorom na dvore postávala babička. Pýta sa jej:
- Babka, ako sa máte?
- Dobre. Nesťažujem si.
- Babka, máte televízor a chladničku?
- Samozrejme.
- A auto?
- Mercedes.
- Aha! Na nedostatok peňazí si teda nesťažujete.
- Nie, nesťažujem. Žijeme si celkom dobre. Pohoda.
- A viete babka, - vypne hruď premiér - že je to moja zásluha?
- Starý! - volá babka na dedka - Poď dolu z povaly. Prišiel ti brat z Ameriky.
- Babka, ako sa máte?
- Dobre. Nesťažujem si.
- Babka, máte televízor a chladničku?
- Samozrejme.
- A auto?
- Mercedes.
- Aha! Na nedostatok peňazí si teda nesťažujete.
- Nie, nesťažujem. Žijeme si celkom dobre. Pohoda.
- A viete babka, - vypne hruď premiér - že je to moja zásluha?
- Starý! - volá babka na dedka - Poď dolu z povaly. Prišiel ti brat z Ameriky.






