Vyberte si z ponuky 28939 vtipov
VTIPY

Mix

pridané 22.5. 2010

Úsmev je druha najlepšia vec, čo môže žena so svojimi perami urobiť.

Mix

pridané 22.5. 2010

Ak parkuješ v zakázanej zóne, nevypínaj stierače okien. Nedá sa pod nich dať bloková pokuta.

Mix

pridané 22.5. 2010

Čo spravíš, keď zákonom chránené zviera žerie zákonom chránenú rastlinu?

Mix

pridané 22.5. 2010

Hovori jedna kamaratka druhej.\n- Vies co sa mi vcera stalo? Nahynala som sa do mrazaku, ze vyberiem nejake maso na obed a moj muz ti ku mne priskocil a zozadu ma vytrtkal!\n- No ale ved to je super, ze vam to aj po tolkych rokoch manzelstva takto funguje!\n- No ved hej, len keby to nebolo v Kauflande!!!

Mix

pridané 22.5. 2010

Učitelka povídá dětem:\n"Děti teď my vymyslete větu kde bude základem slovo "čelo".\nPřihlásí se Janička a povídá:\n"Moje starší sestra hraje na violončelo."\n"Výborně", chválí jí paní učitelka.\nDál se hlásí Kubík a povídá:\n"Můj tatínek má vysoké čelo."\nUčitelka ho opět pochválí a vidí,že se hlásí Pepíček, známý třídní sprosťák.\nPřemýšlý jestli ho má vyvolat, aby neřekl zase nějakou sprosťárnu ale\nnakonec ho vyvolá.\nPepíček povídá:\n"Naši včera šoustali až to řinčelo!

Mix

pridané 22.5. 2010

Pani učiteľka hovorí deťom:\n- Deti, dám vám hádanku. Je to lesné zviera a keď do názvu doplníte písmeno\n"d", vznikne z toho časť tela. Čo je to?\nDlho nikto neodpovedá, a tak sa učiteľka rozhodne, že im to prezradí:\n- No predsa laň. A keď pridáme "d", vznikne z toho dlaň.\nNa to Móricko pošepká spolužiakovi:\n- Hneď som si myslel, že kuna to nebude.

Mix

pridané 22.5. 2010

Jsou dvě malé děti na pískovišti a jedno se ptá druhého:\n,,Hele kolik ti je?" ,,Tši nebo čiži."\n,Tak tši nebo čiži?"\n,,No tši nebo čiži."\n,,Hele koužíš?"\n,,Jo."\n,,Chlaštáš?"\n,,Jo!"\n,,Šplostě nadáváš?"\n,,kujva jo!!!"\n,,Šouložíš?"\n,,Co je to?"\n,,Takže tši"

Mix

pridané 22.5. 2010

Potká farář Marušku a ptá se jí: "Tak co Maruško, jak se\nmáš?"\n"Celkem dobře pane faráři." odvětí Maruška. "A manžela už máš?"\n"Ano, mám." "A co děti, máte?" "No, to je to, co nás trápí,\npane faráři. Nějak nám to nejde." "Tak se netrap, já jedu zítra\ndo Vatikánu a zapálím tam za vás svíčku a pomodlím se za\nvás." Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Marušku obklopenou\ndětmi. "Tak koukám, že vám PánBůh požehnal. A kolik tý\ndrobotiny máte?" "Celkem 10. Dvakrát trojčátka, jednou dvojčátka a pak\nještě dvě." "A kde máš manžela?" "Ten jel do Vatikánu sfouknout tu\nzkurvenou svíčku!"

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Uf, chlapík nepochopil
Ale počkať...
Nové Ferrari
Keď zistíte, ako išiel Odyseus domov z vojny
Víkendovky
No toto nevyšlo
Nebojte šéfe, to zvládnem
Nedivíme sa, že si američania dvakrát zvolili Trumpa
VTIPY
Pes vedie slepca cez križovatku a vtiahne ho dnu na červenú. Autá brzdia, kolesá pískajú, chaos na križovatke. Po jej prejdení vytiahne slepec keksík a dáva ho psovi. Účastník tohto všetkého mu vraví:
- Tak ten pes vás skoro zabil a vy mu za to dávate ešte odmenu?
Slepec:
- Ja len zisťujem, kde má hlavu a tak ho nakopem do riti, že si to bude pamätať.

Viete prečo blchy nesvietia? Pretože by Lunik IX vyzeral ako Las Vegas

Móricko vbehne do triedy 5 minút po zvonení bez klopania:
-Móricko, pekne sa vráť za dvere a vojdi ešte raz, ale tak, ako by vošiel napríklad tvoj otecko!
Móricko vyjde, za chvíľu zvonku rozkopne dvere, vrazí do triedy a zrúkne:
-Tak čo Vy kurvy! Nečakali ste ma, že?

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk