MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Jsou dvě malé děti na pískovišti a jedno se ptá druhého:\n,,Hele kolik ti je?" ,,Tši nebo čiži."\n,Tak tši nebo čiži?"\n,,No tši nebo čiži."\n,,Hele koužíš?"\n,,Jo."\n,,Chlaštáš?"\n,,Jo!"\n,,Šplostě nadáváš?"\n,,kujva jo!!!"\n,,Šouložíš?"\n,,Co je to?"\n,,Takže tši"
