VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Rob druhym to, co chces, aby oni robili tebe.\nA to mam frajerku ako chytit za gule?!
Mix
pridané 21.5. 2010
Zobral ma k oknu a ze co tam vidim. Ja ze slnko.\nOn mi na to,...ze a kam do pice dalej by som chcel este vidiet
Mix
pridané 21.5. 2010
ucitelka da za ulohu detom doniest nejaky antikoncepcny pripravok.janka donesie kondom.jozko donesie tabletky.a moricko donesie vedro.ucitelka sa pyta nech jej to vysvetli.a on vravi:moja mamka je vyssia od otca a tak ked to spolu robia tak otec stoji na vedre a ked zacne prevracat ocami mama odkopne vedro a hotovo.
Mix
pridané 21.5. 2010
Doktor vrazí do pokoje se samopalem a zařve na pacienty: "Tak tohle je poslední dávka, kterou vám hradí pojiovna!"
Pracovať, pracovať...
pridané 4.1. 2012
- Slečna, máte padáka - hovorí šéf sekretárke.
- Ale prečo, pán riaditeľ?
- Pretože nič nerobíte, iba tu spíte.
- Ale veď všetci spia.
- Áno, ale vy chrápete a všetkých nás budíte.
- Ale prečo, pán riaditeľ?
- Pretože nič nerobíte, iba tu spíte.
- Ale veď všetci spia.
- Áno, ale vy chrápete a všetkých nás budíte.
Mix
pridané 21.5. 2010
Tatry, tesne pod Terryho chatou. Drahy, uz som cela unavena, kedy tam budeme? Vydrz, za chvilocku. Uz nevladzem, ruksak mi zodral plecia a som cela spotena. No a co teda mozem pre teba urobit, draha? No mozno, keby si aspon vyliezol z ruksaku.
Mix
pridané 21.5. 2010
Zedník volá stavbyvedoucímu: "Pane éf, dnes fakt nemůu přijít do práce. Bolí mě hlava, břicho a celej se cejtím takovej oslabenej." Vedoucí mu říká: "Počkej Tondo, neblbni, máme frmol, ví e Tě dneska opravdu potřebuju. Ví, co já dělám v případě, kdy je mi podobně? Řeknu manelce, a mi ho vykouří a hned je mi líp a do práce dojdu. Zkus to taky!" Za dvě hodiny volá zedník znovu: "éfíku, za chvíli jsem v rachotě. Udělal jsem přesně to, co jste mi poradil a cejtím se jak rybička.\nJo a máte moc krásnej barák!"
|
VIAC
|






