VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Prečo dala blondínka prst na klinec, ktorý zatĺkala kladivom do steny?\n- Pretože ju z toho rámusu bolela hlava.
Mix
pridané 21.5. 2010
Sloni sehnali pytlík marihuany. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně\npovídá:\n"Frajeři, jsme v prdeli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem brko?"\nTak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá...\nZa půl hodinky se ježek přikutálí, vychechtaný, nohama vzhůru a po marjánce\nani pára.\n"Ježku, ty zmrde, kde je naše tráva?!"\nJežek jen pootevře oči a říká:\n"Táhněte do prdele, šedý mraky, chci se opalovat!!!!!"
Mix
pridané 21.5. 2010
Ide farár a stupí do hovna.\n- Hergot, hovno!\n- Sakra, povedal som "hovno" ...\n- Do riti, povedal som "sakra" ...\n- A kurva, povedal som "do riti" ...\n- No do pici, povedal som "kurva" ...\n- Ja som ale kokot, povedal som do "pici" ...\n- Ale, jebem na to, aj tak som nechcel byt farárom!"
Mix
pridané 21.5. 2010
Pani ucitelka sa pýtala detí co robili cez vikend.\nMóricko: Utopili sme kocúra.\nZhrozená ucitelka sa pýta: A preco?\nMóricko: Otec nepije mlieko, mama nepije mlieko, ja nepijem mlieko, pes nepije mlieko a skrz kocúra sa to neoplati...\nO týžden sa zasa ucitelka pýta a Moricko sa zasa prihlasil.\nMóricko: Zastrelili sme psa.\nUcitelka zhrozena: ???\nMóricko: Otec mäso neje, mama mäso neje a ani ja mäso nejem. Skrz jedneho psa sa to neoplati.\nO týžden nato sa ucitelka pýta Móricka: No Móricko, co ste robili teraz v nedelu?\nMóricko: Zabili sme mamu!\nUcitelka zhrozená: ???\nMóricko: Otec nevládze, ja som ešte malý, a držat ju len kvôli susedovi sa neoplatí!!!!!
Mix
pridané 21.5. 2010
Čo robí sedemnásť blondínok pred kinom?\n- Čakajú na osemnástu, pretože film je prístupný až od osemnástich.
|
VIAC
|






