VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Blondína z Londýna
pridané 23.12. 2011
Volá blondínka do telefónnej ústredne.
- Haló, chcem si objednať budenie.
- Na ktorú hodinu, prosím?
- Čo na ktorú? Na teraz!
- Haló, chcem si objednať budenie.
- Na ktorú hodinu, prosím?
- Čo na ktorú? Na teraz!
Mix
pridané 21.5. 2010
Prečo blondínka prechladla pri práci na počítači?\n- Pretože nevedela zatvoriť Windows.
Mix
pridané 21.5. 2010
Dve blondínky riadia kamión.\nDostanú sa pred nadjazd, ktorý je vysoký 370 cm, ale výška kamióna je len 360 cm.\n- Čo budeme robiť? – opýta sa prvá.\n- Vystúp a pozri sa, či nie sú na okolí policajti!\nPrvá blondínka vystúpi, dôkladne sa poobzerá a zakričí:\n- Čistý vzduch, nikde ani noha!\n- Fajn, tak šviháme! – potešila sa druhá a pridala plyn.
Drogy
pridané 18.12. 2011
Slony kdesi našli vrecko trávy. Celí nedočkaví ho otvoria, jeden poznamená:
- Hoši, ale nemáme prsty, ako si našúľame jointy?
Tak poprosili ježka, nech im narobí jointy. Za pol hodinky sa vrátia, ježko vyvalený na chrbte, po tráve ani stopy...
- Jež, ty hajzel, kde je naša tráva?
Ježko len otvorí oči a rečie:
- Bežte preč, šedé obláčiky, bežte preč!
- Hoši, ale nemáme prsty, ako si našúľame jointy?
Tak poprosili ježka, nech im narobí jointy. Za pol hodinky sa vrátia, ježko vyvalený na chrbte, po tráve ani stopy...
- Jež, ty hajzel, kde je naša tráva?
Ježko len otvorí oči a rečie:
- Bežte preč, šedé obláčiky, bežte preč!
Drogy
pridané 18.12. 2011
Je polnoc. Narkoman stojí na pustej ulici a počúva hudbu z walkmana. Je v extáze, no napriek tomu sa mu podarí zastaviť taxík. Podíde k nemu a pýta sa taxikára:
- Ste voľný?
- Áno, odpovie taxikár.
- Tak vystúpte, zatancujeme si spolu.
- Ste voľný?
- Áno, odpovie taxikár.
- Tak vystúpte, zatancujeme si spolu.
Policajné inferno
pridané 14.12. 2011
Policajt zastaví vodiča a hovorí:
- Papiere.
A vodič:
- Nožničky, takže som vyhral!
- Papiere.
A vodič:
- Nožničky, takže som vyhral!
Blondína z Londýna
pridané 17.12. 2011
Príde blondínka na policajnú stanicu a chce ohlásiť, že ju znásilnili!
Policajt sa jej pýta:
- Slečna, môžete nám popísať páchateľa?
Blondínka:
- No bol taký vysoký, čierne vlasy, ale strašný babrák!
Policajt:
- A to už ako?
Blondínka:
- No kebyže mu neukážem ako na to, tak by mi to ani nespravil.
Policajt sa jej pýta:
- Slečna, môžete nám popísať páchateľa?
Blondínka:
- No bol taký vysoký, čierne vlasy, ale strašný babrák!
Policajt:
- A to už ako?
Blondínka:
- No kebyže mu neukážem ako na to, tak by mi to ani nespravil.
Náboženský humor
pridané 7.12. 2011
Aky je rozdiel medzi vyrážkou a farárom?
Vyrážka sa neurobi na tvári osemročného chlapca.
Vyrážka sa neurobi na tvári osemročného chlapca.
|
VIAC
|






