VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Prečo nie sú blondínky dobré lekárničky?\n- Pretože sa im nedarí napchať fľaštičky do písacieho stroja.
Mix
pridané 21.5. 2010
"Moja žena dnes zachránila život mnohým ľuďom!" "Nevrav, a ako?"\n"Nepodarilo sa jej naštartovať."
Mix
pridané 21.5. 2010
Stazuje sa Erza doktorovi:\nPán doktor, dajte mi nieco, aby som nemala kazdý rok deti, ved ich mám uz\ntolko.\n- Tu máte prezervatív, dávajte ho manzelovi kazdý vecer, to pomôze.\nRáno príde nadsená cigánka spät k doktorovi a hovorí:\n-Pán doktor, je to dobré, dala som to vecer starému zjest a ked si ráno usral a urobil sa mu pri riti balón, tri decká hned umreli od smiechu...
Mix
pridané 21.5. 2010
American:\n- We have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johny Cash....!\n\nSlovak:\n- We have Robert Fico, no wonder, no hope, no cash....
Mix
pridané 21.5. 2010
Styria studenti sa pred skuskou vybrali na chatu na chlastacku.\nSamozrejme priprava na skusku uviazla. V pondelok rano pred skuskou chceli zachranit to, co sa este zachranit dalo. Zavolali profesorovi s ospravedlnenim, ze ich auto dostalo defekt a asi nestihnu skusku. Profesor - spravny clovek im vyhovel a skusku odlozil o dva dni.\nStudenti sa pripravili na posunuty termin vzorne. Profesor ich rozsadil\ndo 4 miestnosti a rozdal papiere s dvoma otazkami. Prva 10 bodova bola\nzo semestralneho uciva a bola jednoducha. Druha 90 bodova znela: Ktore koleso?
Mix
pridané 21.5. 2010
Abram prisiel dat urobit fotky z filmu.\nChlap za pultom sa ho pyta: 9x13?\nAbram hovori : 117, preco sa pytate?
Mix
pridané 21.5. 2010
Ucitel v zidovskej skole hovori: Viete, ze my Zidia teraz mame 5762. rok. Ale napriklad Cinania, ako narod, teraz maju iba 4695. rok. Co vam tieto cisla hovoria?\nPo chvilke ticha hlasi sa jeden ziak.\n- Ano, David, - hovori ucitel.\n- No, to znamena, ze 1067 rokov sme museli zit bez cinskej kuchyne.
Mix
pridané 21.5. 2010
V lietadle smerujucom na letisko v Dallase, Fort Worth, sedia dvaja veseli Texancania v typickom obleceni a medzi nimi sedi maly stary Zid v sedom starom obleku.\nJeden Texancan sa chvali: Volam sa Roger, moja farma meria 250 tisic akrov. Mam tisic kusov dobytku a moj pozemok volaju Jolly Roger's.\nDruhy mu odpoveda: No, ja som John, vlastnim 2 miliony akrov zeme a 5 tisic kusov dobutku. Moje uzemie volaju Big John's. Obidvaja potom vyckavaco pozeraju na stareho Zida, cim im bude moct kontrovat. Ten nakoniec ticho hovori: Ja sa volam Irving Mandelbaum a vlastnim asi 500 akrov, mozno trochu menej. Obidvaja Texancania sa nanho zvysoka pozreli: Ake stado docerta mozes mat na 500 akroch?\n- Ja nemam ziadne stado, odpoveda Zid.\n- Tak ako potom volaju ten tvoj pozemok?\n- No, skoro vsetci mu hovoria Downtown Dallas.
|
VIAC
|






