VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Zo života
pridané 1.6. 2011
Marienka sa pýta Janíčka:
- Janíčko, ako viete, koľko je hodín, keď vo vašom dome žiadne nevidím?
A Janíčko odpovedá:
- No úplne jednoducho. Pozriem sa z okna na kostolnú vežu.
- No fajn, ale ako to spravíš v noci?
- Ešte jednoduchšie. Otvorím okno, vezmem trúbku, vykloním sa z okna a zatrúbim. A z ulice sa ozve: - Ktorý imbecil vytrubuje o tretej hodine ráno?
- Janíčko, ako viete, koľko je hodín, keď vo vašom dome žiadne nevidím?
A Janíčko odpovedá:
- No úplne jednoducho. Pozriem sa z okna na kostolnú vežu.
- No fajn, ale ako to spravíš v noci?
- Ešte jednoduchšie. Otvorím okno, vezmem trúbku, vykloním sa z okna a zatrúbim. A z ulice sa ozve: - Ktorý imbecil vytrubuje o tretej hodine ráno?
Zvieracia farma
pridané 25.5. 2011
Veverička sa pýta veveričky:
- Hádaj čo mám?
- Hmmmmm oriešok?
- Nie, besnotu.
- Hádaj čo mám?
- Hmmmmm oriešok?
- Nie, besnotu.
Sexuálne harašenie
pridané 21.5. 2011
V lete na pláži ležia dve šľapky. Ide okolo vymakaný maník, dobre vybavený. Jedna vraví:
- To by bol ale perfiš sex.
Druhá:
- Že ťa huba nebolí. Veď sme povedali, že do večera na robotu ani nepomyslíme.
- To by bol ale perfiš sex.
Druhá:
- Že ťa huba nebolí. Veď sme povedali, že do večera na robotu ani nepomyslíme.
Zvieracia farma
pridané 20.5. 2011
Jeden Európan vyrastal v Indii, pretože jeho rodičia tam boli pracovne vyslaní. Raz, keď len tak išiel po ceste, stretol malého sloníka, ktorý mal tŕň v nohe. Uľútostilo sa mu ho a tak mu ten tŕň z nohy vytiahol! Roky na to, keď už malý Európan býval zasa v Európe a už bol dospelý, prišiel z Indie veľký cirkus. Európan sa tam išiel pozrieť. Sedel v prvom rade, keď tu zbadal slona, ktorý sa podobal na to malé sloníča kedysi v Indii. Slon si ho tiež všimol, podišiel k nemu, objal ho chobotom a zdvihol do výšky. A potom toho Európana tresol o zem a zadupal. Takže to bol asi iný sloník...
Cudzinci versus cudzinci
pridané 19.5. 2011
Príde Slovák do obchodu v Prahe a vraví:
- Dajte mi to lano.
- Čo???
- No, dajte mi to lano!
A ukáže na druhý regál.
- Jo, vy myslíte provaz.
- No jasné, že je pre mňa, ty debo, pre koho by asi bolo?!
- Dajte mi to lano.
- Čo???
- No, dajte mi to lano!
A ukáže na druhý regál.
- Jo, vy myslíte provaz.
- No jasné, že je pre mňa, ty debo, pre koho by asi bolo?!
|
VIAC
|






