VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Čo sa inde nehodí
pridané 20.5. 2011
List Santa Clausovi:
-Milý Santa, na vianoce by som si veľmi želal sestričku.
Odpoveď prišla obratom:
-Ok, pošli mamičku.
-Milý Santa, na vianoce by som si veľmi želal sestričku.
Odpoveď prišla obratom:
-Ok, pošli mamičku.
Ach tie babky
pridané 15.5. 2011
Babka kričí na deda:
- Ešte raz sa vyčúraš mimo hajzla, tak ti fakt prisahám, že ti už nikdy nevrátim zuby!
- Ešte raz sa vyčúraš mimo hajzla, tak ti fakt prisahám, že ti už nikdy nevrátim zuby!
Dedkovia a ich múdrosti
pridané 13.5. 2011
- Dedo, kde ste boli včera?
- To by si rád vedel, synáčik?! Aj ja!
- To by si rád vedel, synáčik?! Aj ja!
Dedkovia a ich múdrosti
pridané 14.5. 2011
- Ja už nikomu neverím! Ja už nikomu neverím! - vykrikuje dedko na ulici. Chcel som si prdnúť a posral som sa!
Blondína z Londýna
pridané 16.6. 2011
Vedia blondínky po francúzsky? Áno a niektoré dokonca aj hovoriť.
Láska, bože láska
pridané 12.6. 2011
Na začiatku roka si Pán Boh musel vypočuť mnohé prosby, želania a modlitby. Jedna z nich bola aj 'Modlitba žien'.
Pane, daj mi múdrosť, aby som pochopila muža,
daj mi lásku, aby som mu odpustila,
daj mi trpezlivosť na jeho nálady,
len mi nedaj silu, lebo ho zabijem.
Pane, daj mi múdrosť, aby som pochopila muža,
daj mi lásku, aby som mu odpustila,
daj mi trpezlivosť na jeho nálady,
len mi nedaj silu, lebo ho zabijem.
Sexuálne harašenie
pridané 7.6. 2011
Príde chlap do krčmy, celý doškriabaný. Ostatní sa ho pýtajú, že čo sa stalo.
- Ále, spadol som z bicykla.
- A to si sa tak doškriabal aj na nohách?
- Veď hovorím, že som spadol z bicykla.
- Aj na chrbáte?
- Normálne som spadol!
- Aj na hlave?
- No a čo. Veď je to moja mačka a môžem s ňou robiť čo chcem!
- Ále, spadol som z bicykla.
- A to si sa tak doškriabal aj na nohách?
- Veď hovorím, že som spadol z bicykla.
- Aj na chrbáte?
- Normálne som spadol!
- Aj na hlave?
- No a čo. Veď je to moja mačka a môžem s ňou robiť čo chcem!
|
VIAC
|






