Vyberte si z ponuky 28936 vtipov
VTIPY

Mix

pridané 22.5. 2010

Co robi blondinka v supermarkete ked ide po štvor noški??? Hľadá najnižšie ceny.

Mix

pridané 22.5. 2010

Prečo vtaky chodia nad Brezovicou hore bruchom??? Nemozu sa pozerat na tu hrôzu.

Mix

pridané 22.5. 2010

Muž príde do sauny, kde skupinka Jamajčanov fajči trávu. Sadne si ďalej a snaží sa nevšímať si ich.\nPo chvíľke jeden z nich vstane a priblíži sa, núkajúc mu jointa. Muž zdvorilo odmietne. Zakrátko mu však opäť jeden z Jamajčanov núka potiahnuť si. Muž hovoriac:\n- Viete, so mnou to nič nerobí... - opätovné odmieta.\nKeď mu po tretíkrát ponúkajú jointa, tak privolí a ukazujúc, že to na neho naozaj nepôsobí, silno potiahne. Vzápätí mu Jamajčan schmatne kľúčik a spolu s ostatnými vybehne zo sauny. Muž sa rýchlo spamätá a vybehne za nimi. Jamajčania mu zatiaľ ukradnú veci zo skrinky, naskočia do jeho auta a fujazdia preč. Nahý muž naskočí do najbližšieho taxíka a naviguje vodiča sledovať zlodejov. V hustej premávke ale Jamajčanov stratia. Taxikár zastaví pri nejakom lese. Nahý muž si uvedomí, že nemá čím zaplatiť. Taxikár si ho chvíľu prezerá a vraví:\n- Ale mohli by sme sa vyrovnať inak...\n...nahý, okradnutý, znásilnený, sám v lese už celkom rezignuje. Už sa mu chce len srať...Tak si cupne k najbližšiemu stromu...a odrazu mu niekto poklepe po pleci...\n- Počuj, kámo, neser nám tu v saune!

Mix

pridané 22.5. 2010

Babicka hovori JANKOVI.KED budes dobry pojdes do neba a ked zly tak do pekla a aky mam byt aby som isiel do kina.

Mix

pridané 22.5. 2010

blondinka nabura do stromu a vyjde z auta a hovori ti debil preco si sa mi neuhol.

Mix

pridané 22.5. 2010

Chlapíka prepadnú dvaja zlodeji a vravia mu :\n,,Naval peňaženku, lebo ťa zmárujeme"! Chlapík sa dá do postoja\na hovorí: ,,Ovládam thajský box, kung-fu, aikido. Zlodeji sa dajú na útek a\nchlapík dopovie: ,,A ešte 3 dalšie čínske slová".

Mix

pridané 22.5. 2010

Slovo si vypýta súdružka Nováková:\n"Navrhujem, aby sme túto sobotu vyhlásili za pracovnú sobotu na počesť Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie a pracovali bez nároku na odmenu!"\nZ posledného radu sa prihlási ďalší súdruh:\n"Ja navrhujem, aby sme nielen túto sobotu pracovali bez nároku na odmenu,ale aby sme pracovali každú sobotu - dokonca aj každú nedeľu - dokonca 24 hodín denne, aby sa nesúložilo a nerodili sa potom také piče, ako je súdružka Nováková!"

Mix

pridané 22.5. 2010

Idú dvaja páni po parku a naraz vidia manželov stredného veku, ako sa nepríčetne hádajú. Prejdú kúsok ďalej a tam jeden z pánov chytí druhého láskavo za ruku a prehodí:\n- Jožinko, to bolo ale strašne ošklivé, ako po sebe kričali. Strááášne ošklivé...\n- Vidíš, Ferinko, vidíš... - odvetí druhý - Ja som ti vravel, že tie zmiešané manželstvá nemôžu robiť dobrotu.

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Ako spoznájte kvalitnú reštauráciu vo Vietname?
Niektoré veci sa časom zmenšujú... niektoré zväčšujú
Chlapík vyhodil svoju bitcoinovú peňaženky a 12 rokov ju hľadal na smetisku
Nové Ferrari
Slovensko pre turistov
To dáš....
Čajky poznajú svoju úlohu
Kto má väčší ten je boss...
Víkendovky
Keď sa viete vynájsť
VTIPY
Policajt zastaví auto za prekročenie rýchlosti:
- Dobrý deň, vodičský preukaz!
- Nemám, zobrali mi ho pred polrokom.
- Čože? Vy nemáte vodičák? Tak osvedčenie o technickom stave vozidla.
- Ani to nemám. Viete, auto som ukradol a myslel som, že bude v skrinke, ale keď som tam dával tú pištol, tak som zistil, že tam nie je.
- Čože vy tu máte pištol?
- Áno tú, čo som s ňou zastrelil tú babku, čo jej patrilo toto auto. Ju som dal do kufra.
To už je na policajta veľa, tak zavolá náčelníka. Ten príde k šoférovi, skontroluje vodičák - v poriadku, techničák - v poriadku, otvorí skrinku - žiadna pištol tam nie je, otvorí kufor - ten je prázdny. Tak sa ospravedlňuje:
- Prepáčte, ale ten policajt, čo vás zastavil tvrdil, že nemáte vodičák, jazdíte v ukradnutom aute, že ste ozbrojený a v kufri máte mŕtvolu. Nechápem to.
- No a stavil by som sa, že ten hajzel ešte aj tvrdil, že som prekročil rýchlosť.

Viete, čo znamená EMO?
Extra Mastná Ofina.

Pacient príde za psychiatrom a ten sa ho pýta, čo sa mu stalo.
- No viete, bol som u svojej milenky a keď sme boli v najlepšom, zrazu prišiel s veľkým buchotom jej manžel.
- A vám z toho preskočilo.
- Nie, ja som sa nemal kam schovať, tak som sa zavesil na okenný rám z vonkajšej strany. Ale on ma tam našiel.
- A z toho ste sa zbláznili.
- Nie, potom priniesol kladivo a do každého prsta mi dal poriadnu ranu.
- Tak to chápem, z toho sa človek musí zblázniť.
- To ešte nie, ale potom som sa pozrel pod seba a visel som nohami 10 centimetrov nad zemou. Z toho mi jeblo.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk