Vyberte si z ponuky 28936 vtipov
VTIPY

Mix

pridané 22.5. 2010

Jdou dvě nuly po poušti a uvidí osmičku. Pomyslí\nsi: ,V takovém teple, že se jim chce...´

Mix

pridané 22.5. 2010

"Pani, reknete svemu synovi, at me nenapodobuje."\n"Martine, prestan ze sebe delat debila!"

Mix

pridané 22.5. 2010

"Ten sex uz neni, co to byvalo. Drive jsem za noc zvladl 8, 10 i 12 cisel.\nDnes me uz po tretim cisle zacne bolet ruka..."

Mix

pridané 22.5. 2010

Rimsky cisar rika gladiatorum: Kdo vyhraje tento zapas ve vodnim\npole, dostane svododu.\nJeden z gladiatoru se pta: A jak se rozezname od soupere?\nCisar se uchechtne a povida: Jednoduse, krokodylove budou mit bile Cepicky

Mix

pridané 22.5. 2010

Deti maji telocvik a skacou pres kozu. Pepicek skoci a slozi se na zem.\nPani ucitelka se ho pta, co se stalo.\nPepicek zaupi: Mam vyron. Tak se utri a vstavej.

Mix

pridané 22.5. 2010

Slovenský minister ráno vstane, výdatne sa naraňajkuje, usadí sa pohodlne v kresle, zapáli si cigaretku a pustí sa do čítania novín. Manželka sa ho pýta:\n- Ty dnes nejdeš na zasadanie vlády?\n- Krucifix! - skríkne minister - Ja som si myslel, že už zasadáme.

Mix

pridané 22.5. 2010

Dohadují se tři spolužáci, kdo z nich má nejhnusnější babičku. První povídá: "Ta naše je tak hnusná, že když přijde návštěva, tak ji musíme zavřít do sklepa, aby se nelekli."\nDruhý povídá: "To nic není. Ta naše je tak hnusná, že jsme jí museli dát na hlavu pytel, aby ji vůbec pokřtili."\nA třetí povídá: "To vůbec nic není. Ta naše je tak hnusná, že když jsme ji pohřbívali, tak jsme museli vykopat 2 hroby."\nOstatní jen nechápavě kroutí hlavami a ten třetí dodá: "... aby měli červi kam chodit blejt!"

Mix

pridané 22.5. 2010

Jedna cikánka měla devět dětí a když se jí narodilo desáté, rozhodla se , že si ho už nenechá, nemohla by ho uživit, nedostala by na něj přídavky na děcka atd. Co s ním? Najednou jí napadlo, že její sousedka nemohla mít děti, tak jí ho dá. Přišla za sousedkou, paní Novákovou, a řekla jí: "Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste moje děcko, já jich mám již hodně, Vy nemáte žádné, u Vás by se mělo jistě dobře."\nPaní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala, bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda. Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říkala, jak ten její je takovej divokej a že se to zase stalo a ona že to děcko si nemůže nechat. Paní Nováková opět váhala, ale nakonec se rozhodla a dítě si vzala. Uplynul další rok, opět před vánocemi, tatáž situace, další děcko. Cikánce to bylo již trapné jít za paní Novákovou, tak poslala cikána, ať zkusí to děcko vnutit paní Novákové. Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náruči a začal starou písničku, jestli by ...a když jsou ty Vánoce.\nPaní Nováková na chvíli odešla a když přišla, řekla: "Pane Baláž, děkujem, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra."

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Ja nič, ja muzikant
Keď ste pripravený aj na zombie apokalypsu
Keď si zabudnete pustiť filter pred streamovaním...
Keď kaskadérka cvičí zastrelenie
Instagram v skratke
To dáš....
Vtedy a teraz
No, tento challenge nie je pre každú
Slovenčina v skratke
Tak takto sa po novom dáva umelé dýchanie...
Zrkadlo
VTIPY
Viete, čo je najväčšia ignorácia?
Keď sa vám ani dvere na fotobunku neotvárajú.

Babka blondína sa pýta zrkadielka : "Zrkadielko, zrkadielko, kto je najkrajší na svete?" Zrkadielko odpovedá: "Uhni stará,nevidím!"

Viete prečo blchy nesvietia? Pretože by Lunik IX vyzeral ako Las Vegas

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk