VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Pracovať, pracovať...
pridané 4.1. 2012
- Slečna, máte padáka - hovorí šéf sekretárke.
- Ale prečo, pán riaditeľ?
- Pretože nič nerobíte, iba tu spíte.
- Ale veď všetci spia.
- Áno, ale vy chrápete a všetkých nás budíte.
- Ale prečo, pán riaditeľ?
- Pretože nič nerobíte, iba tu spíte.
- Ale veď všetci spia.
- Áno, ale vy chrápete a všetkých nás budíte.
Mix
pridané 21.5. 2010
Tatry, tesne pod Terryho chatou. Drahy, uz som cela unavena, kedy tam budeme? Vydrz, za chvilocku. Uz nevladzem, ruksak mi zodral plecia a som cela spotena. No a co teda mozem pre teba urobit, draha? No mozno, keby si aspon vyliezol z ruksaku.
Mix
pridané 21.5. 2010
Rob druhym to, co chces, aby oni robili tebe.\nA to mam frajerku ako chytit za gule?!
Mix
pridané 21.5. 2010
Zedník volá stavbyvedoucímu: "Pane éf, dnes fakt nemůu přijít do práce. Bolí mě hlava, břicho a celej se cejtím takovej oslabenej." Vedoucí mu říká: "Počkej Tondo, neblbni, máme frmol, ví e Tě dneska opravdu potřebuju. Ví, co já dělám v případě, kdy je mi podobně? Řeknu manelce, a mi ho vykouří a hned je mi líp a do práce dojdu. Zkus to taky!" Za dvě hodiny volá zedník znovu: "éfíku, za chvíli jsem v rachotě. Udělal jsem přesně to, co jste mi poradil a cejtím se jak rybička.\nJo a máte moc krásnej barák!"
Mix
pridané 21.5. 2010
Idu dvaja sloni a maju zapletené choboty. A slonica hovorí : nee ma ahá za nos.
Mix
pridané 21.5. 2010
Chlap se probudi z opice po velike akci - kolem se valeji prazdne lahve a zensky pradlo. Pristoupy k zrcadlu - z ust mu visi nit. Zavre oci, zatahne za ni a mumle si:\n"At je to caj, at je to caj...!"
Mix
pridané 21.5. 2010
Bábenka hóvori po mésačnej známosti svójmu frájerovi:\n"Nédostala som to..."\n"Skúala si v Póluse..? Tám májú écko, pípinka...."
Mix
pridané 21.5. 2010
Mladá zena, 35-rocná z inteligentnej rodiny, absolventka dvoch vysokých skol, sa chce zoznámit s mladým muzom milujúcim umenie, ktorý sa vyzná vo filozofii Immanuela Kanta, ktorý nesúhlasí s vývojovou teóriou Charlesa Darvina a ktorý nachádza chyby aj v teórii relativity Alberta Einsteina.\nP.S: Odpovedaj obratom! Jebala by som, az mi usi odstávajú!
|
VIAC
|






