VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Dežo dostane práci u stavební firmy. Šéf mu povídá: "Běž natřít\nokna!". Po pěti hodinách "těžké" práce dojde Dežo za šéfem se\nslovy:\n"Šefe, aj ramy?"
Mix
pridané 21.5. 2010
Potkají se dvě planety.\nTak co, jak se vede?\nÁle, co ti mám povídat, někde jsem chytila lidi ...
Mix
pridané 21.5. 2010
V zoologickej zahrade:\n- Otecko, co to tam tomu konovi visi pod bruchom? - ukazuje chlapec.\n- To je kokot, syncek - vysvetluje mu otec - a konik ho ma na to, aby\nmohol jebat kobyly. A neukazuj prstom! Je to neslusne.
Mix
pridané 21.5. 2010
- Programator pride na navstevu k priatelovi - pianistovi oslavit kupu\nnoveho nastroja. Chodil okolo klavira, obzeral a nakoniec zhodnotil:\n- "Nic moc. Klaves iba 84, z toho polovicka funkcnych. Ziaden popis na\nklavesach. Ale musim uznat, ze ovladat Shift nohou je naozaj originalny\nnapad."
Mix
pridané 21.5. 2010
Žila, byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna.\nKdyž jednou seděla ve své nádherné zahrádce na břehu potoka a zabývala\nse Feministickými meditacemi, vyskočila z potoka žába a řekla jí:\n"Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na Tvém zámku s mou matkou.Budeš mě moci milovat, připravovat moje oblíbená jídla, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastni."\nTentýž večer si princezna při vychutnávaní lehce osmahnutých žabích stehýnek ve vinné omáčce pomyslela: "Tos uhod, blbečku...."
Mix
pridané 21.5. 2010
Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek.\n"Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat\nslovo "Paříž". "A co jsi napsal?" "Paříš, pařím, paříme...." "A co ty?"\nobrací se na druhého. "Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna,\nčeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo "zeměkoule", a tak jsem napsal -\n"ze mě koule, z tebe koule, z něho koule." Třetí policajt se jen usmívá:\n"Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž\nčeština za jedna.\nJá vyfasoval slovo "město." "A co jsi napsal?" "Mně sto, tobě sto,\nnáčelníkovi pětikilo.......!!!!!"
|
VIAC
|






