Vyberte si z ponuky 28937 vtipov
VTIPY / NAJLEPŠIE

Mix

pridané 21.5. 2010

Sedí chlapík v baru a všimne si na polici sklenice od okurek plné stokorun.\n"To je taková soutěž. Dáte stovku a když splníte tri úkoly je sklenice vaše.", vysvětluje barman.\nAle co - zkusíme to, pomyslí si už podnapilý chlap a dá barmanovi stovku.\n"No tak zaprvé musíte vypít půl litru tequily na ex.\nZadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem-ten mu musíte vytrhnout a zatřetí, nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která ještě nikdy\nneměla chlapa a s tou se musíte vyspat. Upozorňuji vás, ze se ještě nikdo nedostal dál jak za první úkol, takže hodně štěstí."\nChlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vožralej se vypotácí na dvorek. Odtud se chvíli ozývají zvuky zápasu a potom strašné vytí. Po nějaké době do baru vpadne chlapík uválený, otrhaný, vítězně se rozhlédne po přítomných a zahlásí: "Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem... "

Mix

pridané 21.5. 2010

Do obchodu vojde neskutočne škaredá žena so svojími dvoma synmi. Predavač sa jej pýta:\n- To sú dvojičky?\nŽena je v pomykove a hovorí:\n- Nie. Jeden má 3 roky a druhý 10. Prečo sa pýtate?\nPredavač:\n- Iba tak, zdalo sa mi neuveritežné že by vás niekto pretiahol dvakrát.

Mix

pridané 21.5. 2010

Potká stará blecha mladou a ta se úplne trese zimou.\nS: "Prosím te, co je to s tebou?"\nM: "Ale, chtela jsem se trochu zahrát, tak jsem vlezla hajnému do\nvousu a on celý den jezdil po revíru na motorce a to jsem sakra\nvymrzla."\nS: "No jo, to je hned videt, že jsi ješte mladá. To si musíš vlézt\nnejaký mladý holce do kalhotek a uvidíš jaký tam je teplo."\nPo nejaké dobe se opet sejdou a mladá je zase úplne zmrzlá.\nS: "Proc jsi me neposlechla?" ríká stará.\nM: "Ale já jsem to udelala presne tak, jak jsi mi radila. Vlezla\njsem holce do kalhotek, tam ti bylo takový teploucko, že jsem hned\nusnula.\nNo a pak jsem se probudila hajnému ve vousech a zase jel na motorce!"

Mix

pridané 21.5. 2010

Ztratí se princ Bajaja v lese a vidí před sebou chaloupku. Zabouchá na\nni, otevře mu hnusná ježibaba a říká: "Nazdar ty debile!".\n"To bude asi nejakej omyl, ja jsem princ Bajaja, ztratil jsem se\nv lese a potřeboval bych u Vás přespat".\n"OK, chceš spát se mnou, na lavici a nebo s Mícou Fícou?".\nNo, myslí si princ Bajaja, s tebou spát nebudu, Míca Fíca bude\nasi ta hnusná kočka, co máš na krku, a tak odpoví:\n"Na lavici se vyspím".\nRáno se probudí celý rozlámaný a jde se opláchnout ke studánce.\nTam spatři slečnu nesmírné krásy a ptá se jí: "A kdo jsi Ty?"\n"Já jsem Míca Fíca a kdo jsi ty?"\n"Ja jsem pěknej debil !!!"

Mix

pridané 21.5. 2010

Manželé po třicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke spánku.\nMuž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje. Dojde\ndo kuchyně a za chvilku se vrací se sklenicí a podává ji ženě.\n"Co to je?" ptá se manželka zmateně.\n"Aspirin, proti tvé bolesti hlavy."\n"Ale mne nebolí hlava!"\n"Ha! A mám tě!..."

Mix

pridané 21.5. 2010

"Občane, co to tady na veřejném prostranství děláte?" "Co bych dělal?\nSouložím !" "No - v zásadě to zakázáno není. Ale kde máte partnerku ?"\n"Byla hotová dřív, tak šla domů .."

Mix

pridané 21.5. 2010

Sedia dvaja vežmi smutní informatici v serverovej miestnosti, príde k nim tretí a pýta sa:\n- A čože ste takí smutní?\n- No..včera sme sa trochu najebali a menili sme heslá...

Mix

pridané 21.5. 2010

dotlaci spoteny chlap staru skodovku a povie dajte mi liter benzinu. Na natankovanie?
-Nie na podpalenie

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Víkendovky
Keď sa chcete udobriť so ženou
Ale počkať...
Šrotovník
Nehody sa stávajú
Slovensko pre turistov
Zábavné zvieratká
Nehody sa stávajú
Ale prečo len po jednom rezni?
Indické jedlo aj s príchuťou
No, tento challenge nie je pre každú
Nebojte šéfe, to zvládnem
V Japonsku nepoznajú ručné brzdy?
VTIPY
Dedko sa pozerá z balkóna a krúti hlavou:
- Tí študenti sú dnes takí chudobní, že piati fajčia jednu fajku a ešte sa tomu aj smejú.

Riaditeľ sa pýta svojho nového vodiča:
- Vaše meno?
- Milan, pán riaditeľ.
- Zamestnancov nevolám krstným menom. Priezvisko?
- Zlatko.
- Tak môžeme vyraziť, Milan!

Učiteľ sa pýta Móricka:
- Keby si mal sedem cukríkov a ja by som ťa o dva poprosil, koľko by ti ich ostalo?
- Sedem!

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk