VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Sara je na smrtelnom lozi a prosi manzela:\n"Chaim, slub mi, ze ked umrem, pojdes za rakvou s mojou matkou."\n"Tak dobre, Sara, ja ti to slubujem ale upozornujem, ze budem mat pokazeny cely den."
Mix
pridané 21.5. 2010
Stretnu sa dvaja Izraelcania.\n- Shalom, Chaim, no ako, kedy sa chystate na dovolenku?\n- Zajtra rano po ranajkach nasadneme s celou rodinou do auta a pocestujeme po celej krajine, od severu na juh, zo zapadu na vychod. Navstivime vsetky vyznamne miesta.\n- Dobre, a po obede co budete robit?
Zo života
pridané 24.12. 2011
Pan Rozenbaum, nechceli by ste s nami dnes povečerať?
- Áno, prečo nie, s radosťou.
- Tak dohodnuté, dnes o siedmej večer u vás.
- Áno, prečo nie, s radosťou.
- Tak dohodnuté, dnes o siedmej večer u vás.
Mix
pridané 21.5. 2010
Výplata je ako menštruácia. Krv vypotíš, kým si ju zarobíš, dostaneš ju raz mesačne, odíde za 5-6 dní a potom sa môžeš poje...
Mix
pridané 21.5. 2010
Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne.\nNajednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká:\n" Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku".\nPepa zalamentuje:\n"Ale proč, svatý Petře? Vždyť já toho mám ještě tolik v životě udělat?\nNešlo by to nějak, abych se vrátil?"\nSvatý Petr se poškrábe za uchem a říká:\n"No, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš?"\n"To víš, že chci".\nPepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, a s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. Vtom si ho všimne kohout, a ptá se:\n"Á, ty seš tu nová. Jak se ti vede?"\n"No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole".\n"To jsou vajíčka, to je v pořádku. Jenom je sneseš, tak to přestane."\nZa chvilku Pepa snese první vajíčko. Štěstím je celý bez sebe, a brzy\nnásleduje druhé a třetí vajíčko.Najednou ním někdo třese.\n"Co je, co se děje?"\n"Sereš do postele, ty prase",křičí manželka.
Mix
pridané 21.5. 2010
Tri ženy idú z diskotéky domov a zoberú to skratkou cez cintorín...\nZ ničoho nič začne fúkať šialený vietor, ženy sa zľaknú a utekajú domov\ncelé vystrašené, cez hroby, krovie a tŕnie.\nNa druhý deň sa rozprávajú ich muži v krčme:\nChlapi, hovorí prvý, ... naše ženy nás asi podvádzajú..\nTá moja prišla domov celá roztrasená...\nTo je nič, " hovorí druhý, tá moja mala roztrhané nohavičky...\nChlapi, " hovorí tretí "to je nič, tá moja prišla domov nahá a okolo\nramien mala fialovú stuhu s nadpisom:\nNikdy na Teba nezabudneme.. kolegovia z práce"
V obchodoch
pridané 24.12. 2011
Dedko príde do zelovocu a pýta si zeler.
- Zeler už nemáme, ale môžete si kúpiť pór. Ten má rovnaké množstvo fosforu, ako zeler.
- Ale ja chcem, aby mi stál, nie svietil!
- Zeler už nemáme, ale môžete si kúpiť pór. Ten má rovnaké množstvo fosforu, ako zeler.
- Ale ja chcem, aby mi stál, nie svietil!
|
VIAC
|






