VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Mix
pridané 21.5. 2010
Potkají se 2 blondýnky ve výtahu a ta jedna říká, že si nechala udělat\ntěhotenský test a ta druhá se ptá:\n"A jaké otázky ti tam dávaly?"
Mix
pridané 21.5. 2010
Je blondýnka v supermarketu u pokladny a ptá se prodavačky:\n"A igelitka by nebyla?"\n"Prosím vás, a co kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka.\nBlondýnka se hluboce zamyslí a povídá: "Čáry máry, igelitka!"
Mix
pridané 21.5. 2010
"Děti, co jste včera dělali?"\nHlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."\n"Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš\nkousek koláče."\nAlenka se soustředí, napíše PÍSEK, a za chvilku si už pochutnává na velkém slaďoučkém kousku koláče.\nPak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"\n"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude bez chyby, dostaneš také koláč." Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice se zakusuje do koláče.\n"A copak jsi dělal ty, Dežíku?", ptá se paní učitelka.\n"Prosím, chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně\nházeli kamení!"\n"No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby\nBEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY,\ndostaneš koláč i ty."
Mix
pridané 21.5. 2010
Dvaja japonski biznesmani sa rozpravali v kupeloch Geisha Club pocas poobednajsej siesty. Zrazu prvy biznesman hovori: "Hirokosan, musim Vam oznamit nieco neprijemne. Vasa manzelka Vam robi hanbu." Hirokosan nemoze uverit tomu a ziada podrobnosti.\n"Vasa manzelka Vas podvadza a k tomu vsetkemu este s cudzincom, ktory naviac je este i Zid."\nSokovany Hirokosan ide domov a ziada vysvetlenie od manzelky. Hovori jej: "Pocul som dnes, ze mi robite hanbu a podvadzate ma s cudzincom, ktory je naviac este zidovskeho povodu."\nManzelka kludne odpoveda: "To je nehorazna loz. Kde ste poculi taky mishigas?"
Mix
pridané 21.5. 2010
Veverka sedí na stromě a louská oříšky.\nRozlouskne první - stříbrné šaty.\nRozlouskne druhý - zlaté šaty.\nRozlouskne třetí - diamantové šaty.\nVeverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:\n"Já se asi kvůli zkurvený pohádce nikdy nenažeru"!
Mix
pridané 21.5. 2010
Ak nám to júl a august nepokazia, toho roku budeme mať celkom peknú\nzimu....
|
VIAC
|






