VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Blondína z Londýna
pridané 23.7. 2011
Prečo nemôžeme blondínke zakričať do ucha?
Lebo by jej ozvena vybila zuby!
Lebo by jej ozvena vybila zuby!
Zo života
pridané 2.11. 2011
Ide dedko po ulici a vidí, ako malý chlapec fajčí cigaretu.
- Synku a to ty už fajčíš?!
- Ááále dedko, to iba keď mám vypité.
- Synku a to ty už fajčíš?!
- Ááále dedko, to iba keď mám vypité.
Zo života
pridané 2.11. 2011
Ide dedko po ulici a vidí ako dvaja malí chlapci fajčia. Profesorsky a s povýšeneckým hlasom sa ich pýta:
- Chlapci a to vy máte koľko rokov, že tak veselo na ulici fajčíte?
- Osemnásť, - odpovie jeden z nich.
- Ha! To by mohol povedať hocikto! - povie dedko.
- Omyl. Vy už nie, dedo.
- Chlapci a to vy máte koľko rokov, že tak veselo na ulici fajčíte?
- Osemnásť, - odpovie jeden z nich.
- Ha! To by mohol povedať hocikto! - povie dedko.
- Omyl. Vy už nie, dedo.
Alkoholické opojenie
pridané 29.10. 2011
Príde opilec do trafiky a vraví:
- Prosím si jedny bavlnené ponožky.
- Prepáčte, ale my tu predávame iba potreby pre fajčiarov.
- No a? Veď ja som fajčiar!
- Prosím si jedny bavlnené ponožky.
- Prepáčte, ale my tu predávame iba potreby pre fajčiarov.
- No a? Veď ja som fajčiar!
Alkoholické opojenie
pridané 14.7. 2011
Rozprávajú sa dve kamarátky. Jedna hovorí druhej:
- Môj starý, keď si vypije, okamžite mu to udrie do hlavy.
Druhá na to:
- To je ešte nič. Keď si môj starý vypije, okamžite mu to udrie do pravej ruky.
- Môj starý, keď si vypije, okamžite mu to udrie do hlavy.
Druhá na to:
- To je ešte nič. Keď si môj starý vypije, okamžite mu to udrie do pravej ruky.
Blondína z Londýna
pridané 24.10. 2011
Vieš nad čím rozmýšľa blondínka, keď čaká dvojčatá?
Koho je to druhé...
Koho je to druhé...
Otázky a odpovede
pridané 23.10. 2011
Aký je rozdiel medzi ženou a diaľnicou?
Na diaľnici sa jazdí lepšie, keď je suchá.
Na diaľnici sa jazdí lepšie, keď je suchá.
Manželské pochúťky
pridané 13.11. 2011
Po trojmesačnom manželstve hovorí muž svojej žene:
- Pripomínaš mi moje staré auto. Výkon žiadny, ale tá spotreba!
- Pripomínaš mi moje staré auto. Výkon žiadny, ale tá spotreba!
|
VIAC
|






