VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Vojenské
pridané 14.9. 2010
Predpoveď počasia pre Irak:
Ráno B-2, na obed F-14 a v noci striedavo F-12 a v nižších polohách Komanče. Na niektorých miestach je možnosť výskytu aj Tomahawkov.
Ráno B-2, na obed F-14 a v noci striedavo F-12 a v nižších polohách Komanče. Na niektorých miestach je možnosť výskytu aj Tomahawkov.
V obchodoch
pridané 30.8. 2010
- Mám len dve koruny, čo mám urobiť?
- Kúpte si guľku a pištol vám požičiam.
- Kúpte si guľku a pištol vám požičiam.
Cudzinci versus cudzinci
pridané 17.9. 2010
Dvaja somálci sedia vo vani a jeden hovorí druhému:
- Teraz ma drž, idem vypustiť vodu!
- Teraz ma drž, idem vypustiť vodu!
Vojenské
pridané 19.9. 2010
Výsluch na Gestape:
- Vaše meno?
- Profesor Horák.
- Hansi, podaj žeravý kutáč!
- Nie, nie, nie! Fučík! Fučík!
- Vaše meno?
- Profesor Horák.
- Hansi, podaj žeravý kutáč!
- Nie, nie, nie! Fučík! Fučík!
Ženské pokolenie
pridané 20.9. 2010
Dve bývalé spolužiačky sa stretnú v kaviarni a rozprávajú sa:
– Čo teraz robíš moja?
– Vieš, som sekretárka.
– Hej sekretárka? A to čo obnáša?
– No vieš. Ráno uvarím riaditeľovi kávu, napíšem list alebo niečo, čo mi nadiktuje, potom sa pohráme, ideme na obed, niečo napíšem, pohráme sa, je večer a tak ďalej. No a ty čo robíš?
– No vieš, moja, tak ja tiež robím ľahšiu, akurát toho písania toľko nemám.
– Čo teraz robíš moja?
– Vieš, som sekretárka.
– Hej sekretárka? A to čo obnáša?
– No vieš. Ráno uvarím riaditeľovi kávu, napíšem list alebo niečo, čo mi nadiktuje, potom sa pohráme, ideme na obed, niečo napíšem, pohráme sa, je večer a tak ďalej. No a ty čo robíš?
– No vieš, moja, tak ja tiež robím ľahšiu, akurát toho písania toľko nemám.
Policajné inferno
pridané 20.9. 2010
Na diaľnici je hromadná dopravná nehoda. Po pol hodine sa prídu pozrieť policajti. Jeden vystúpi z auta a pýta sa:
- Komu patrí tá modrá Škoda Favorit tam vpredu?
- Mne, ale to je Forman.
Policajt:
- To máte nejaké krátke, dajte si to reklamovať.
- Komu patrí tá modrá Škoda Favorit tam vpredu?
- Mne, ale to je Forman.
Policajt:
- To máte nejaké krátke, dajte si to reklamovať.
|
VIAC
|






