VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Náboženský humor
pridané 23.8. 2010
Boh stvoril zviera a povedal:
- Hmm, pekné.
Potom stvoril muža a povedal:
- Hmm, pekné.
A nakoniec stvoril ženu a povedal:
- Hmm, domaľuje sa.
- Hmm, pekné.
Potom stvoril muža a povedal:
- Hmm, pekné.
A nakoniec stvoril ženu a povedal:
- Hmm, domaľuje sa.
Politické pobavenie
pridané 19.8. 2010
Ďakujem všetkým dobrým, dokonalým a spravodlivým Američanom, že sa starajú o právo a poriadok všade na svete. Zároveň by som ich chcel poprosiť, či by nemohli zbombardovať aj susedov barák, alebo napalmom mu zrušiť vinohrad. Chodí mi ževraj za ženou a ohrozuje tým bezpečnosť v regióne. Môžem doložiť ľubovolné nejasné fotografické snímky a nahrávky rozhovorov od nás z krčmy, kde jasne počuť niekoľkokrát slovo žena, posteľ, vidlák a pod. Myslím, že takéto dôkazy jasne dostačujú na to, aby bol označený ako príčina pre vysokú nezamestnanosť, alkoholizmus, nízke príjmy a výskyt plesne nôh v našom regióne. Vopred ďakujem. Keď ho zrušíte, ešte Mišo mi dĺži 214 korún a kamarát z detstva, nejaký Ondro, mi ukradol sklenené guličky. Neviem presne, ako sa volá, kde býva, ale taký popis by mal stačiť na zatknutie všetkých Ondrov, ktorí sa niekedy dostali do kontaktu so sklenenými guličkami, toho pravého predsa nájdete.
Zo života
pridané 18.8. 2010
Oznam prilepený na dverách WC:
- Po veľkej potrebe, použite kefu.
Pod oznamom dopísané rukou:
- Kefu som použil, toaletný papier je lepší.
- Po veľkej potrebe, použite kefu.
Pod oznamom dopísané rukou:
- Kefu som použil, toaletný papier je lepší.
Čo sa inde nehodí
pridané 16.8. 2010
Saddám Husajn telefonuje do Washingtonu:
- George, v mene celého irackého ľudu príjmi našu úprimnú sústrasť a adresuj ju všetkým pozostalým obetí katastrofy raketoplánu Columbia.
Bush:
- Akej katastrofy? Raketoplán je stále na orbite.
- Aha, tak nič, zavolám neskôr.
- George, v mene celého irackého ľudu príjmi našu úprimnú sústrasť a adresuj ju všetkým pozostalým obetí katastrofy raketoplánu Columbia.
Bush:
- Akej katastrofy? Raketoplán je stále na orbite.
- Aha, tak nič, zavolám neskôr.
Zo školských lavíc
pridané 13.3. 2012
- Ocko, vieš sa podpísať aj potme?
- Jasné.
- Aj do žiackej knižky?
- Jasné.
- Aj do žiackej knižky?
Blondína z Londýna
pridané 16.3. 2012
Blondínka na prechádzke so psom stretne mestských policajtov. Tí sa pýtajú:
- Slečna, prečo váš pes nemá košík?
Blondínka:
- Veď mi nejdeme na nákup.
- Slečna, prečo váš pes nemá košík?
Blondínka:
- Veď mi nejdeme na nákup.
Blondína z Londýna
pridané 6.3. 2012
Blondínka sa pýta v kancelárii Športky.
- O čo ide v tejto hre?
- Musíte trafiť päť čísiel.
- A z akej vzdialenosti?
- O čo ide v tejto hre?
- Musíte trafiť päť čísiel.
- A z akej vzdialenosti?
Nemocničné pochúťky
pridané 12.3. 2012
Chlap mal gangrénu na pravej nohe a lekár skonštatoval, že už sa nič nedá robiť, nedá sa vyliečiť, noha musí preč. Po operácii sa chlap preberie a nad ním stojí doktor a hovorí:
- Mám pre vás zlú a dobrú správu. Tá zlá je, že máme novú sestru na operačkách. No, mala trému a tak prehodila snímky a doktor si to nevšimol. No proste sme vám odrezali ľavú a nie pravú nohu. Sorry.
- A tá dobrá správa? - pýta sa pacient.
- Neverili by ste, ako vám tá gangréna na pravej nohe ustúpila.
- Mám pre vás zlú a dobrú správu. Tá zlá je, že máme novú sestru na operačkách. No, mala trému a tak prehodila snímky a doktor si to nevšimol. No proste sme vám odrezali ľavú a nie pravú nohu. Sorry.
- A tá dobrá správa? - pýta sa pacient.
- Neverili by ste, ako vám tá gangréna na pravej nohe ustúpila.
|
VIAC
|






