VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Na homosexuálnu nôtu
pridané 5.11. 2011
Stretli sa dvaja somráci, Dežo a Mižo, niekde v horúcovode. Dobre si vypili a dobre zaspali. Keď sa prebudili Mižo hovorí:
- Jedna - nula.
- Čo jedna - nula? - pýta sa Dežo.
- Jedna - nula. Keď si spal, tak ja som sexuálne použil tvoju riť.
Dežo sa samozrejme riadne nahneval. No časom sa zasa stretli, zasa riadne nadrúľali. Ráno hovorí Dežo Mižovi:
- Jedna - jedna.
- Čo jedna - jedna? - pýta sa Mižo.
- Keď si spal, tak ja som na oplátku sexuálne použil tvoju riť.
- Ty debil! Veď ja som vtedy iba žartoval!
- Aha?! Tak potom jedna - nula.
- Jedna - nula.
- Čo jedna - nula? - pýta sa Dežo.
- Jedna - nula. Keď si spal, tak ja som sexuálne použil tvoju riť.
Dežo sa samozrejme riadne nahneval. No časom sa zasa stretli, zasa riadne nadrúľali. Ráno hovorí Dežo Mižovi:
- Jedna - jedna.
- Čo jedna - jedna? - pýta sa Mižo.
- Keď si spal, tak ja som na oplátku sexuálne použil tvoju riť.
- Ty debil! Veď ja som vtedy iba žartoval!
- Aha?! Tak potom jedna - nula.
Drogy
pridané 5.11. 2011
Nafetovaný narkoman vojde do autobusu a pýta sa okolostojacích:
- Kto stratil tisíc korún?
Všetci mlčia.
- Kto stratil tisíc korún? - opakuje otázku.
Všetci stále mlčia.
- Kto stratil tisíc korún?
- No, ja som ich stratila. - nevydržala to s nervami jedna stará babička.
- Tak čo tu sedíš, ty krava stará, ideme ju hľadať!
- Kto stratil tisíc korún?
Všetci mlčia.
- Kto stratil tisíc korún? - opakuje otázku.
Všetci stále mlčia.
- Kto stratil tisíc korún?
- No, ja som ich stratila. - nevydržala to s nervami jedna stará babička.
- Tak čo tu sedíš, ty krava stará, ideme ju hľadať!
Totálne úlety
pridané 5.11. 2011
Jedna babka hovorí druhej:
- Okopávam na záhrade a keď tu zrazu počujem "Trtkajúúú". Otočím sa a to mňa...
- Okopávam na záhrade a keď tu zrazu počujem "Trtkajúúú". Otočím sa a to mňa...
Morbídne
pridané 13.12. 2011
Príde kovboj k malému chlapčekovi a hovorí mu:
- Daj si chlebík, sirôtka.
Chlapček:
- Ujo, ale je mám mamu aj otca, hľa, tam stoja.
Kovboj vytiahne kolt. Nasledujú dve rany a vraví:
- Daj si chlebík, sirôtka.
- Daj si chlebík, sirôtka.
Chlapček:
- Ujo, ale je mám mamu aj otca, hľa, tam stoja.
Kovboj vytiahne kolt. Nasledujú dve rany a vraví:
- Daj si chlebík, sirôtka.
Čo sa inde nehodí
pridané 11.12. 2011
V televíznej súťaži sa pýta moderátor:
- Aký je rozdiel?
Súťažiaci:
- Prepáčte, ale medzi čím?
Moderátor:
- Pomáhať je zakázané.
- Aký je rozdiel?
Súťažiaci:
- Prepáčte, ale medzi čím?
Moderátor:
- Pomáhať je zakázané.
Blondína z Londýna
pridané 3.12. 2011
Rozprávajú sa dve blondínky:
- Prečo piješ z prázdneho pohára?
- Lebo nie som smädná!
- Prečo piješ z prázdneho pohára?
- Lebo nie som smädná!
Láska, bože láska
pridané 6.12. 2011
Rozprávajú sa dvaja zaľúbenci v parku:
On: Oooo, zasa máš tie nándherné tangá, však?
Ona: Ktoré?
On: Tie tmavomodré s červeno-čierno-červeným pásikom.
Ona: Áno, ako to vieš?
On: Všímam si. Ale ty určite nevieš, aké mám ja!
Ona: Ale zlatko, kto to má vedieť, keď máš každý deň iné.
On: Oooo, zasa máš tie nándherné tangá, však?
Ona: Ktoré?
On: Tie tmavomodré s červeno-čierno-červeným pásikom.
Ona: Áno, ako to vieš?
On: Všímam si. Ale ty určite nevieš, aké mám ja!
Ona: Ale zlatko, kto to má vedieť, keď máš každý deň iné.
Sexuálne harašenie
pridané 6.12. 2011
Bavia sa tri prostitútky. Prvá hovorí:
- Ja som taká dobrá, že za jednu hodinu mám tisícku.
Druhá:
- To je nič. Ja mám za minútu stovku.
A tretia :
- Haha. Ja ešte malú chvíľu a zbalím milionára s ružou.
- Ja som taká dobrá, že za jednu hodinu mám tisícku.
Druhá:
- To je nič. Ja mám za minútu stovku.
A tretia :
- Haha. Ja ešte malú chvíľu a zbalím milionára s ružou.
|
VIAC
|






