VTIPY / NAJLEPŠIE
|
Nemocničné pochúťky
pridané 1.12. 2011
Príde chlapík k lekárovi a ten sa ho pýta:
- Čo vám je?
Chlap si bez slova rozopne rázporok, vyloží si penis na stôl a je ticho.
- Bolí vás?
- Nie.
- Zda sa vám malý?
- Nie.
- Alebo nebodaj tenký?
- Nie.
Lekára to už prestane baviť a s nervami skríkne:
- Tak čo s ním do čerta máte?
Pacient sa blažene usmeje a vraví mu:
- Však je krásny.
- Čo vám je?
Chlap si bez slova rozopne rázporok, vyloží si penis na stôl a je ticho.
- Bolí vás?
- Nie.
- Zda sa vám malý?
- Nie.
- Alebo nebodaj tenký?
- Nie.
Lekára to už prestane baviť a s nervami skríkne:
- Tak čo s ním do čerta máte?
Pacient sa blažene usmeje a vraví mu:
- Však je krásny.
CD-Rómovia
pridané 27.11. 2011
Čo urobí Róm, keď skončí filozoficku fakultu?
Zbalí lešenie a ide na právnickú.
Zbalí lešenie a ide na právnickú.
Športom k trvalej invalidite
pridané 29.11. 2011
Farár sa rozčuľuje:
- Kostol prázdny, nikde nikoho, ani organista neprišiel. Kto dnes bude hrať?
Kostolník odpovedá:
- Slovensko so Švajčiarskom.
- Kostol prázdny, nikde nikoho, ani organista neprišiel. Kto dnes bude hrať?
Kostolník odpovedá:
- Slovensko so Švajčiarskom.
Na homosexuálnu nôtu
pridané 25.10. 2011
Ráno po ťažkej pitke sa Jožko sťažka teperí zo stanu a vraví:
- Kua, mňa nejako bolí riť. Tuším som dostal zlatú žilu.
Za ním sa vysmiaty súka jeho kamarát Pali:
- Jóój, môj zlatý! Hemoroidíky - to sú ti riadne potvorky.
- Kua, mňa nejako bolí riť. Tuším som dostal zlatú žilu.
Za ním sa vysmiaty súka jeho kamarát Pali:
- Jóój, môj zlatý! Hemoroidíky - to sú ti riadne potvorky.
Vojenské
pridané 11.11. 2011
Pri vojenskej vetrieske v parku stojí čatár. Ide okolo plukovník a čatár nič. Plukovník sa vráti a vraví:
- Nezdravime?
Čatar na to:
- Pán plukovník, my, také šarže, sa budeme medzi sebou buzerovať?
- Nezdravime?
Čatar na to:
- Pán plukovník, my, také šarže, sa budeme medzi sebou buzerovať?
Morbídne
pridané 17.11. 2011
V nemocnici.
- Cítim nádhernú vôňu grilovaného mäsa.
- Bodaj by nie, veď sme na oddelení popálenín.
- Cítim nádhernú vôňu grilovaného mäsa.
- Bodaj by nie, veď sme na oddelení popálenín.
|
VIAC
|






