KATEGÓRIE
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
VTIPY
- Ja si myslím, že ľudia by mali chodiť bosí. Je to oveľa zdravšie. Napríklad ja, keď sa ráno zobudím obutý, tak ma bolí hlava celý deň.
Babka blondína sa pýta zrkadielka : "Zrkadielko, zrkadielko, kto je najkrajší na svete?" Zrkadielko odpovedá: "Uhni stará,nevidím!"
- Vieš, ako možno udržať hlupáka v napätí?
- ???
- Poviem ti zajtra.
- ???
- Poviem ti zajtra.






