- Nemám rád ľudí, ktorí beru drogy. Najmä colníkov.
Viete kedy je človeku najlepšie samému?
Ked dedí...
Sedia na streche dve dievčatá. Jedno zlé a jedno dobré, a pľujú na ľudí na ulici. Dobré dievča trafilo štyrikrát, zlé iba dvakrát. Čo z toho plyne? Dobro zase raz zvíťazilo nad zlom!