Vyberte si z ponuky 28937 vtipov
VTIPY

Mix

pridané 22.5. 2010

Muž je v kóme a visí na dýchacom prístroji.\nManželka sa plačky pýta:\nPán doktor, dokedy bude manžel v tomto stave?\nDo prvého výpadku prúdu...

Mix

pridané 22.5. 2010

Pride pan s mrtvym psom v naruci za fararom a spyta sa ho ci by mu ho\nnepochoval.\n"To predsa nejde, my robime obrady iba pre ludi"\n"Ale pan farar, to bol moj najlepsi priatel, rodinny prislusnik, nedalo by\nsa to nejako urobit?"\nFarar hovori: "Nie, ale na druhom konci dediny, v tom statku zije taka\nsekta, ti Vam ho urcite pochovaju."\nPan sa spyta: "A myslite, ze im bude stacit 10.000?"\n"Ale preco ste to nepovedal hned, ze psicek bol katolik?"

Mix

pridané 22.5. 2010

Panička je u zubaře. Pusa otevřená a zubař tam cosi\npozorně vrtá.V tom jí zazvoní mobil. Po pátém zvonění ho\nnasranej zubař popadne a řve: "Kdo jste?"\n"Manžel."\n"Tak poslouchej manželi! Budu za chvilku hotovej, ona to\nvyplivne, umeje si hubu a pak ti zavolá!!" ...

Mix

pridané 22.5. 2010

Povídá černoch bělochovi:\nčerný se my už narodíme,\nčerný jsme - ať je nám zima nebo horko,\nčerný jsme - i když je nám špatně a černý i umřeme.\n\nKdežto vy se narodíte růžový,\nkdyž je vám zima jste fialový,\nkdyž je vám blbě jste zelený,\nkdyž jste nemocný, jste žlutý,\nkdyž nemůžete dejchat, jste modrý,\nkdyž se vztekáte zrudnete\na teprve až mrtví máte barvu bílou.\nTak kdo je tu, kurva, barevnej !!! ??? !!!

Mix

pridané 22.5. 2010

Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta\nnejezdí.Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu -strašidelně\na pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj\nzastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za\nvolantem nikdo nesedí! Strašně se vyděsí,ale než stačí nějak zareagovat,\nauto se dá zase pomaloučku do pohybu. Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej\nk smrti a nemůže se strachy pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře,\nvyskočí a zdrhá pryč.Pořád se ohlíží, bojí se, ze auto zrychlí a přejede ho,\nTakže se zastaví až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu (kupodivu ještě\notevřenou), zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku\nvypráví. Všichni jsou z toho odvařený, litujou ho a obdivujou...\nAsi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si\ngrog.V tom jeden povídá druhýmu:\n"Hele vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili!"

Mix

pridané 22.5. 2010

Potkají se dvě známé a ta jedna povídá:\n"Představ si, že ten můj je 300%-ní impotent!\nTa druhá na to:\n"Prosím Tě, snad stoprocentní, ne?"\nA ta první povídá: "Ne, 300- procentní.\nPředstav si, že ten blbec jel na lyžích a utrhnul si ho o větev,\njak letěl a dopadnul, tak si ukousnul jazyk a než ho přišli zachránit,\ntak mu umrzly i prsty!!!"

Mix

pridané 22.5. 2010

Prijde 90 ti lety dedous k doktorovi a tam sestricka s nim vyplnuje dotaznik.\nTak co dedo. kourite ?? "Jo jo jasne, 2 krabicky denne".\nHmmmm a pijete dedo??\n"No jasne 3 piva a lahev vina denne a jeste stamprdle navrch.\nHmmmm ...a dedo nerikejte, ze mate jeste sex !!!\n" Ale jo, zrovna nedavno ke mne prisla zenska, hubenejsi, ale docela\npohledna.....a tak jsem ji hned vosukal na kavalci a protoze jsem mel\nv sobe tu lahev vina...tak hned zase na pohovce.\nByla z toho uplne vyjevena a kdyz za ni zapadly dvere tak hned\nzaklepala znova a kdyz jsem ji otevrel tak se omlouvala za\nruseni....pry u mne zapomnela v obyvaku kosu.

Mix

pridané 22.5. 2010

Mlady muz se uchazi o misto obchodniho zastupce ve velke\nfirme, mluvi s\npersonalistou. Personalista:\n- "Vite vsechno je v poradku, ale je tu zasadni\nproblem - to vase hrozne\nneustale mrkani levym okem. Mate tik? Budete jednat s lidmi\na musite vypadat\ndokonale, takhle vas nemuzeme prijmout."\nMlady muz:\n- "Ale to neni problem, staci abych si vzal aspirin a\nna dve hodiny od toho\nmam uplne pokoj, schvalne vam to predvedu."\nZacne se prehrabavat v kapsach, hleda aspirin. Ma toho po\nkapsach hodne, tak\nsi zacne veci odkladat pred sebe na stul a udiveny\npersonalista vidi, jak\npred sebe dava plne hrsti prezervativu.\n- "Clovece vy po kapsach nosite takovyhle kvanta\nkondomu? Tak to vas urcite\nneprijmeme, potrebujeme moralne bezuhonneho cloveka."\n- "Ja je na nic ani nepotrebuju, ale zkuste si to sam,\nco vam daji v\nlekarne, kdyz si reknete o aspirin a mrkate u toho levym\nokem.

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Víkendovky
Pravidlá nie sú pre každého
Nové Ferrari
Keď vaše dieťa stratí hlavu a vy hľadáte bundu...
Víkendovky
Rodičia dnes, rodičia vtedy
Čajky poznajú svoju úlohu
Pripravte sa na leto
Víkendovky
VTIPY
V seriáli Walker, Texas Ranger, nikdy nehral černoch. Jeho partner bol beloch účinkujúci v tieni Chucka Norrisa.

Za oných čias si prezidenti Sovietskeho zväzu a USA vymenili sekretárky na znak vzájomnej dôvery. Tak sa aj stalo. Po piatich dňoch volá americký prezident svojej sekretárke:
- Ako sa tam darí?
- Všetko OK, dokážem sa o pridelenú robotu postarať.
- Takže všetko v pohode?
- Áno, ibaže tu v Rusku nie je v móde nosiť minisukne, tak mi každý deň prišijú 5cm k sukni.
- To sa dá vydržať. Dovi.
Aj ruský prezident volá svojej sekretárke:
- Ako sa tam darí?
- Všetko OK, dokážem sa o pridelenú robotu postarať.
- Takže všetko v pohode?
- Áno, ibaže tu v amerike nie je v móde nosiť dlhé sukne, tak mi každý deň odstrihnú 5cm zo sukne.
- To sa dá vydržať.
- Áno, problém je však v tom, že o dva dni mi bude vidno vtáka a hlaveň guľometu.

Traja zamestnanci veľkej firmy sa rozprávajú, čo urobia s vianočnými odmenami. Prvý vraví:
- Pracujem pre divíziu v Nemecku, z vianočných odmien si kúpim auto a za zvyšok pôjdem na dovolenku.
Druhý vraví:
- Pracujem pre divíziu vo Švajčiarsku, za vianočné odmeny si nechám vybudovať bazén a za zvyšok pojdem na cestu okolo sveta.
Tretí vraví:
- Pracujem pre divíziu na Slovensku a za vianočné odmeny si kúpim pulóver.
Ostatní sa prekvapene pýtajú:
- A čo zvyšok?
Tretí vraví:
- Zvyšok mi doložia rodičia.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk