Vyberte si z ponuky 28937 vtipov
VTIPY

Mix

pridané 22.5. 2010

- Vies, ktory narod je najkonzervativnejsi?\n- Cesi. Bez plneho kufra konzerv nevycestuju za hranice.

Mix

pridané 22.5. 2010

- Je to cierne a zerie to hranolky, co je to?\n- Polovica Spojenych statov.

Mix

pridané 22.5. 2010

Pristroj ktory je pod prudom vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len\nje iny na dotyk.

Mix

pridané 22.5. 2010

Som taký dobrý v posteli, že občas už kričím svoje vlastné meno.

Mix

pridané 22.5. 2010

Najkrajšie na plešatej hlave je, že počuješ snehové vločky.

Mix

pridané 22.5. 2010

Nedoverujem ťavam a vo vseobecnosti nikomu, kto dokaze tyzden nepit!

Mix

pridané 22.5. 2010

Zena je dobry sluha, ale zly pan.

Mix

pridané 22.5. 2010

Francouz klidně pojídá svou snídani (káva croissanty chléb a džem), když se k němu posadí typický Američan, žvykající žvýkačku.\nFrancouz ho ignoruje, a tak Američan, kterého to netěší, začne rozhovor:\n"Jíte celý chléb?"\nFrancouz (rozmrzele): "Samozřejmě."\nAmeričan: "My ne. My jíme jen to, co je uvnitř, kůrky sbírame do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich croissanty a prodáváme je do Francie."\nFrancouz tiše přežvykuje.\nAmeričan pokračuje: "Jíte s chlebem džem?"\nFrancouz: "Samozřejmě.\nAmeričan: "My ne. My jíme k snídani jen čerstvé ovoce, potom posbíráme všechny šlupky a zbytky do kontejneru, recyklujeme je, vyrobíme z nich džem a prodáváme ho do Francie."\nFrancouz se zeptá: "A co děláte s použitými kondomy?"\nAmeričan: "Vyhazujeme je, samozřejmě."\nFrancouz: "My ne. My je sbíráme do kontejneru, recyklujeme je,\nvyrábíme z nich žvýkačky a prodáváme je do Ameriky."

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Ale počkať...
Zábavné parky v roku 1920 boli iné....
Podivné staré fotky
Subnautica 2 v skratke
Keď dcéra nechá odstovi predstaviť svoju man-cave
Rodičia dnes, rodičia vtedy
Ale prečo len po jednom rezni?
Víkendovky
VTIPY
Chuck Norris dokáže tlieskať jednou rukou.

Muž sedí vo vlaku v kupé a oproti nemu sedí žena s veľkým výstrihom a ešte väčšími darmi v ňom. On sa zahľadí do výstrihu a ona mu na to hovorí:
-Keď neprestanete, dám vám jednu do zubov!
A muž na to:
-Áno, áno a tú druhú do ruky.

Traja zamestnanci veľkej firmy sa rozprávajú, čo urobia s vianočnými odmenami. Prvý vraví:
- Pracujem pre divíziu v Nemecku, z vianočných odmien si kúpim auto a za zvyšok pôjdem na dovolenku.
Druhý vraví:
- Pracujem pre divíziu vo Švajčiarsku, za vianočné odmeny si nechám vybudovať bazén a za zvyšok pojdem na cestu okolo sveta.
Tretí vraví:
- Pracujem pre divíziu na Slovensku a za vianočné odmeny si kúpim pulóver.
Ostatní sa prekvapene pýtajú:
- A čo zvyšok?
Tretí vraví:
- Zvyšok mi doložia rodičia.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk