Vyberte si z ponuky 28939 vtipov
SMS SPRÁVY / NAJLEPŠIE

Láska, láska, láska

pridané 3.6. 2002

Láska je ako malé dieťa, ktoré túži po všetkom! A ja túžim po tebe!

Klasické humorné SMSky

pridané 28.12. 2011

Len mi nevolaj, keď idem pešo, lebo to potom vyzerá, ako keby som si to s niekým rozdával.

Láska, láska, láska

pridané 3.6. 2002

Ležím, ležím v slame, niečo na mňa čučí v tráve. Idem bližšie, veľký smiech, pristihla som ťa pri tom a to nie len dnes!

Klasické humorné SMSky

pridané 28.12. 2011

Reklama:
Robme veci lepšie - DUREX.

Láska, láska, láska

pridané 3.6. 2002

Neskoro som ťa začal ľúbiť, láska taká krásna a vzdialená! Neskoro som ťa začal ľúbiť a hľa, od začiatku si bola vo mne!

Láska, láska, láska

pridané 3.6. 2002

Niekto o tebe potajomky sníva,
niekto ťa miluje,
niekomu sa pre teba zablisne slza v oku,
ten niekto som JA!

Heslá a mottá

pridané 28.12. 2011

Na živote milujem tú rozmanitosť. Každý deň ma naserie niekto iný.

Heslá a mottá

pridané 29.12. 2011

Ľúbiť neznamená byť zahľadený jeden do druhého, ale hľadieť spolu do budúcnosti. (Exupéry)

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Malý infarkt
Ale počkať...
Víkendovky
Keď chcete mať od všetkých pokoj
Instagram v skratke
Keď si len tak opekáte....
Nice...
No, tento challenge nie je pre každú
Tak takto sa po novom dáva umelé dýchanie...
VTIPY
Stará Araňa dala Dežovi 50 Eur poslala ho kúpiť dvd- prehrávač. Príde Dežo do predajne obzerá sa obzará, vtom zbadá dvojplatničku. Pomyslí si aký je šikovný, že zohnal DVD-čko na dva disky. Ide za predavačom a hovorí mu:
- Dig očúvaj, chcem kúpiť tento prehrávač a ukazuje na dvojplatničku. Predavač si pomyslí, že je to len hlúpák a tak mu dvojplatničku predá. Prišiel Dežo domov, zapli televízor, dvojplatničku, položili na ňu DVD-čka, zrazu strašný smrad. Pristúpi Araňa k Dežovi, tresne mu za ucho a povie:
- Dig debil, ty si nekúpil DVD-prehrávač, ale rovno vypalovačku.

Vite, prečo majú ježiabi toľko vrások ?

Lebo sa dajú ťažko žehliť

Dnes ráno som bol v obchode. Bol som tam päť minút. Keď som vyšiel von, stála tam policajtka a práve vypisovala blokovú pokutu. Tak som k nej podišiel a vravím: "Ale no tak, zlatko, to takému fešákovi ako som ja, nemôžeš dopriať ani malú prestávku?" Ignorovala ma a tak som jej vynadal do jebnutých fízlov. Pozrela sa na mňa a začala vypisovať ďalšiu pokutu za ojazdené pneumatiky. Tak som ju nazval tupou štetkou. A ona začala vypisovať tretí blok. Tak to išlo ďalších dvadsať minút, nadával som jej do kuriev a tak.. Čím viac som jej nadával, tým viac pokút napísala... Mne to bolo ale jedno... Ja som bol peši.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk