Vyberte si z ponuky 28939 vtipov
SMS SPRÁVY / NAJLEPŠIE

Láska, láska, láska

pridané 20.1. 2003

V živote je možné stretnúť sa tisíckrát a nenájsť sa. Ale je možné sa stretnúť raz a nájsť sa navždy.

Klasické humorné SMSky

pridané 5.9. 2011

Maličký vrabček zašvitoril krátko, keď v tom ho ošľahol motor z lietadla krátko.

Rady

pridané 6.9. 2011

Mládeži do 18 rokov nenalievať! Mládež je šikovná, naleje si sama!

Klasické humorné SMSky

pridané 20.2. 2012

Ahoj, nemám teraz práve čo robiť a tak trošku upratujem... ten bordel v mojej hlave. Našla som jeho príčinu - si to ty. Tak už konečne povedz, či ma chceš!

Klasické humorné SMSky

pridané 20.2. 2012

Vy chlapi ste zložití ako vtip pre blondínku.

Vianočné

pridané 21.2. 2012

Bože, splň mi na vianoce jedno prianie. Chcela by som byť aspoň jeden deň mužom, aby som pochopila ich myslenie. Ale prosím, nedopusť, aby som mala veľké gule, ja nechcem chodiť naširoko.

Klasické humorné SMSky

pridané 21.2. 2012

Boli ťa hlava? To sa len tvoj mozog snaží pochopiť tvoju stupiditu.

Heslá a mottá

pridané 21.2. 2012

Láska je choroba, ktorú si každý praje.

 
VIAC
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
Víkendovky
Víkendovky
Špeciálny ženský útok odomknutý
Slovensko pre turistov
Keď zavedú povinnú autentifikáciu pre deti...
Aby ste ju dobre videli
Víkendovky
Bezpečnostné pásy sú základ
VTIPY
Príde svalnáč v kukle a so samopalom do parlamentu a kričí:
- Ktorý je tu Vlado?
Všetky ruky jednoznačne ukazujú na jedného muža. Potom kukláč hovorí:
- Vlado ľahni!"
...ratatata...

Traja zamestnanci veľkej firmy sa rozprávajú, čo urobia s vianočnými odmenami. Prvý vraví:
- Pracujem pre divíziu v Nemecku, z vianočných odmien si kúpim auto a za zvyšok pôjdem na dovolenku.
Druhý vraví:
- Pracujem pre divíziu vo Švajčiarsku, za vianočné odmeny si nechám vybudovať bazén a za zvyšok pojdem na cestu okolo sveta.
Tretí vraví:
- Pracujem pre divíziu na Slovensku a za vianočné odmeny si kúpim pulóver.
Ostatní sa prekvapene pýtajú:
- A čo zvyšok?
Tretí vraví:
- Zvyšok mi doložia rodičia.

Príde chlap na policajnú stanicu a opýta sa vrátnika, kde je bonzáreň. Vrátnik ho pošle na prvé poschodie. Chlapík zaklope, vojde a službukonajúci policajt sa ho pýta, čo si praje. Chlap mu odpovie:
- Môj sused má na dvore kopu dreva!
- No a čo, to nie je žiadny trestný čin.
- Ale on s tým chodí za hranice!
- To tiež nie je trestný čin.
- Ale on v tom vozí zlato!
Policajt sa poteší a pošle chlapa domov. Ked príde chlap domov zdvihne telefon a volá susedovi:
- Sused, zohnal som ti ľudí na rúbanie toho dreva. Budú ti to robiť tí istí, čo ti na jar kopali záhradu.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk