SMS SPRÁVY / NAJLEPŠIE
|
Láska, láska, láska
pridané 27.5. 2002
Keď na tmavej oblohe krásna hviezda žiari, myslím len na teba, čo robíš tam v diali. Veľmi ťa milujem a tu ti sľubujem, nikdy ti neublížim tak, ako ty mne.
Láska, láska, láska
pridané 27.5. 2002
Keď sa ťa niekto spýta načo ti je priateľ, ty povedz na to, na čo tebe anjel. On povie, nemám anjela a ty mu odpovedz: Staň sa mi priateľom a zistíš, aké je byť anjelom.
Láska, láska, láska
pridané 27.5. 2002
Chcela som byť anjelom, aby som mohla lietať, aby som mohla dávať iným krídla, aby som ich dvíhala pri pádoch, ale toto všetko som našla v skutočných priateľoch.
Láska, láska, láska
pridané 24.5. 2002
Človek má len jedno srdce aj keď je rozdelené na dve polovičky. Niekedy sa stane, že jedna polovička sa zaľúbi do jedného človeka a druhá do iného. Je ťažké byť bez druhého, i keď s dvomi o to ťažšie. Nevieš, prečo je to tak?
Prihlúple
pridané 25.12. 2011
Už som ťa odhalila! Už viem, s kým ma podvádzaš. Ešte musím zistiť s čím!
Láska, láska, láska
pridané 24.5. 2002
Ahoj láska! Každá slza, ktorá mi skĺzne po líci je spomienkou na teba. Hladí ma po líci tak, ako kedysi ty. Dotkne sa mojich pier tak, ako kedysi tvoje pery. Je horúca ako láska, ktorú k tebe ešte stále cítim. Tak prečo ma stále trápiš?
Láska, láska, láska
pridané 24.5. 2002
Chcem tvoje oči a iskričky v nich,
chcem tvoje ústa, čo stlmia môj dych,
chcem tvoje dlane a istotu v nich,
chcem iba teba a pre teba žiť!
chcem tvoje ústa, čo stlmia môj dych,
chcem tvoje dlane a istotu v nich,
chcem iba teba a pre teba žiť!
Láska, láska, láska
pridané 24.5. 2002
Keď plače nebo, plačem aj ja. Keď svieti slnko, plačem aj tak. Nech sa robí čokoľvek, plačem. A to len preto, lebo moje telo trápi najväčšia bolesť. Prebodol si mi srdce a teraz krváca. Umieram. Preto ti tento odkaz posielam, že ťa milujem a že ti odpúšťam.
|
VIAC
|






