Viete kedy je človeku najlepšie samému?
Ked dedí...
Ešte nikdy som nič nedokončil, ale...
Do plného autobusu nastúpi babka, postaví sa k chlapcovi a hovorí:
- Chlapče, nemohol by si sa postaviť?
- Babka, dobrý pokus, ale toto ja poznám. Ja sa postavím a vy si sadnete.