KATEGÓRIE
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
VTIPY
Sedia na streche dve dievčatá. Jedno zlé a jedno dobré, a pľujú na ľudí na ulici. Dobré dievča trafilo štyrikrát, zlé iba dvakrát. Čo z toho plyne? Dobro zase raz zvíťazilo nad zlom!
V kine:
- Môžem ťa pobozkať?
- Mňa? Veď teraz som ťa vyfajčila.
- Mňa???!!!
- Môžem ťa pobozkať?
- Mňa? Veď teraz som ťa vyfajčila.
- Mňa???!!!
- Nemám rád ľudí, ktorí beru drogy. Najmä colníkov.






