ZO ŽIVOTA |
pridané 2.11.2011 pod kategóriu Zo života
Ide dedko po ulici a vidí, ako malý chlapec fajčí cigaretu.
- Synku a to ty už fajčíš?!
- Ááále dedko, to iba keď mám vypité.
- Synku a to ty už fajčíš?!
- Ááále dedko, to iba keď mám vypité.
