KATEGÓRIE
INFORMOVANIE O NOVINKÁCH
SOCIÁLNE SIETE
OBRÁZKY
VTIPY
Rozhovor v krčme:
- Počúvaj, nevieš, o čom sa rozprávajú ženy medzi sebou, keď sú samé?
- No o tom o čom aj chlapi.
- Hej? Svine!
- Počúvaj, nevieš, o čom sa rozprávajú ženy medzi sebou, keď sú samé?
- No o tom o čom aj chlapi.
- Hej? Svine!
Do ruského závodu príde kontrola a kontrolór sa pýta robotníka.
- Nuž tovarišč, keď vypiješ pol deci vodky, môžeš pracovať?
A robotník na to, - no čo by som nemohol,môžem.
- A keď vypiješ dve deci, môžeš pracovať?
- No môžem.
- A keď vypiješ pol litra?
- Môžem.
- A keď vypiješ celú fľašu?
- A čo, nepracujem?
- Nuž tovarišč, keď vypiješ pol deci vodky, môžeš pracovať?
A robotník na to, - no čo by som nemohol,môžem.
- A keď vypiješ dve deci, môžeš pracovať?
- No môžem.
- A keď vypiješ pol litra?
- Môžem.
- A keď vypiješ celú fľašu?
- A čo, nepracujem?
Ide záhorák po preplnenej bratislavskej ulici a narazí do veľmi nervózneho bratislavčana. Ten naňho zreve:
- Ty debil!
Záhorák sa naňho pozrie, zasmeje sa a hovorí:
- Ná de bych biu! V Prióri!
- Ty debil!
Záhorák sa naňho pozrie, zasmeje sa a hovorí:
- Ná de bych biu! V Prióri!






