NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Malý klučina přisel do loznice rodičů a vidí jak maminka sedí\ntatínkovi na břísku a poskakuje nahoru a dolů. Rodiče okamzitě\npřestanou a maminka přes sebe rychle přetáhne pokrývku.\nCo jsi to dělala tatínkovi maminko?" ptá se klučina s naivně\nvyvalenýma očima.\nMaminka cela ruda se snazí zachránit situaci a vysvětluje: "Vís\nToníku tvůj tatínek má velké břísko a já sem tam musím na něm\nposkakovat, aby mu splasklo."\n"To ztrácís čas mamko," odpovídá klučina. "Hned jak\nodejdes na nákup,přijde sousedka, klekne si na kolena a nafoukne ho\nzase nazpátek."
Mix
pridané 22.5. 2010
Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži\npřistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví:\n- "Miláčku, uvidíme se i dnes večer?"\nOn jí odpoví:\n-"Ale samozřejmě, kočičko."\nBlondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela:\n-"Kdo to byl?!"\nManžel klidně odpoví:\n-"Moje milenka."\nManželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže:\n-"Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím...!!!"\nManžel nadále pokojně odpověděl:\n-"OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách..."\nManželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel\npokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá:\n-"A to byl kdo?"\nManžel na to:\n-"Kolega z práce se svojí milenkou."\nManželka je chvíli ticho a potom říká:\n-"Pch, ta naše je hezčí.
Mix
pridané 22.5. 2010
Jde Jeníček s tatínkem po městě a míjejí Bordel.\nJeníček se ptá svého otce: "Tatínku, co je tohle za dům?"\n"To je dům radosti."Jé, tak se tam pojď podívat."\n"To nejde, až jindy."Druhý den se Jeníček vypraví do domu radosti sám.\nVejde dovnitř a potká ho kuchařka. "Copak tu děláš, chlapečku?", ptá se ho.\n"Tatínek říkal, že je to dům radosti, tak mi nějakou > udělejte."\nA tak mu kuchařka udělala tři palačinky s čokoládou.\nKdyž přišel Jeníček domů, otec se ho ptal kde byl. "Byl jsem v tom domě\nradosti."\n"Proboha cože? A jaké to bylo?""Ani se neptej. První jsem zvládl v pohodě,\ndruhá už mi\ndala zabrat a tu třetí jsem jen roztáhl a vylízal."
Mix
pridané 22.5. 2010
Sú vo väzení málomocný a koktavý. Málomonému v prvý deň odpadne prst a vyhodí ho von oknom. Koktavý hovorí:,,Z-z-z-z-z-z-z-z..." Na druhý deň odpadne málomocnému znovu prst a vyhodí ho von oknom. Koktavý opäť hovorí:\n,,Z-z-zd-zd-zd..." Na tretí deň málomocnému opadne Další prst a vyhodí ho von oknom. Koktavvý vraví: ,,Z-z-zd-zd-zdrháš?!"
Čo sa inde nehodí
pridané 28.12. 2011
Škót posiela blahoželanie nasledujúceho znenia:
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok v rokoch 2006 až 2015 vám
zasiela Ludvik.
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok v rokoch 2006 až 2015 vám
zasiela Ludvik.
Mix
pridané 22.5. 2010
Rozpravaju sa 2 sekretarky, preco jedna ma plat 15 000 adruha 20 000:\n"Robis mu kavu?"\n"Robim"\n"Spavas s nim?"\n"Spavam"\n"Fajcis mu?"\n"Fajcim"\n"A prehltas vsetko?"\n"Prehltam"\n"No vidis - strhava ti za stravu!"
|
VIAC
|






