MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Jde Jeníček s tatínkem po městě a míjejí Bordel.\nJeníček se ptá svého otce: "Tatínku, co je tohle za dům?"\n"To je dům radosti."Jé, tak se tam pojď podívat."\n"To nejde, až jindy."Druhý den se Jeníček vypraví do domu radosti sám.\nVejde dovnitř a potká ho kuchařka. "Copak tu děláš, chlapečku?", ptá se ho.\n"Tatínek říkal, že je to dům radosti, tak mi nějakou > udělejte."\nA tak mu kuchařka udělala tři palačinky s čokoládou.\nKdyž přišel Jeníček domů, otec se ho ptal kde byl. "Byl jsem v tom domě\nradosti."\n"Proboha cože? A jaké to bylo?""Ani se neptej. První jsem zvládl v pohodě,\ndruhá už mi\ndala zabrat a tu třetí jsem jen roztáhl a vylízal."
