BLONDÍNA Z LONDÝNA |
pridané 27.9.2010 pod kategóriu Blondína z Londýna
Hotline: - Čo máte na monitore?
Blondínka: - Kvetináč.
Hotline: - Tak som to nemyslel. Čo máte napísané na monitore?
Blondínka: - Sony.
Blondínka: - Kvetináč.
Hotline: - Tak som to nemyslel. Čo máte napísané na monitore?
Blondínka: - Sony.
