MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Traja myšiaci sedia pri bare a chvália sa, ktorý je najsilnejší.\nPrvý hovorí:\n"Keď sú v dome kde bývam nastavené pasce, tak vždy idem k jednej,\nľavou rukou si zoberiem syr a pravou chytím tú padajúcu strunu, aby\nsom ešte počas jedenia trochu posilňoval.\nDruhý hovorí:\n"Keď máme doma jed na myši, zoberiem žiletku, rozdrobím ho na\nprášok a šňupnem si do nosa tučnú čiaru..."\nObidvaja pozrú vyzývavo na tretieho, ktorý sa na nich znudené\npozerá, bez slova vstane a hovorí:\n" Idem domov pomilovat mačku."
