MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
ride chlap za doktorom a hovori:\n"Pan doktor, mam jeden velky problem."\n"Hovorte, pocuvam Vas"\n"Viete, mam taky problem, ze ´ho´ mam prilis dlheho"\n"A aky je dlhy???"\n"50 cm !"\n"50 cm !?. Preboha chlape, vsak to musite byt stastny clovek."\n"Hej. Ale to nie som"\n"No tak dobre. Ukazte mi ho !"\nChlap si teda rozopne nohavice, da dole slipy a ukaze mu jeho 50 cm cudo. A tak chlap hovori:\n"Viete Pan doktor, chcem sa spytat, ci by sa nedal nejako skratit, alebo zmensit ?!"\nDoktor sa pozera na jeho prirodzenie, rozmysla, vymysla rozne variacie, ale nic ho nenapada. A tak so skrcenymi plecami hovori:\n"Nuz, som bezradnny !"\n"Ale Pan doktor, nie je nijaka moznost ?"\nDoktor este chvilku rozmysla a napadne ho jedna vec:\n"Akurat som si spomenul na jednu zabku, ktora zije v strede lesa, v malickom jazierku. Ked k nej pridete tak sa spytajte:-zabka, zabka daj mi prosim pusu.- a zaba urcite povie "nie", tak ho budete ho mat o 10 cm kratsi !!!"\nA tak chlap siel do lesa, a tam fakt nasiel jazierko v ktorom zila zabka. A tak sa jej pyta:\n"zabka, zabka daj mi prosim pusu !"\n" NIE !!!"\nChlap sa pozrie dole a vidi, ze sa mu skratil na 40 cm, ale to mu nestaci, tak sa este raz pyta:\n"zabka, zabka daj mi prosim pusu !"\n" N-I-E !!!"\nChlap sa zas pozrie dole a zase ho ma o 10 cm kratsi, ale povie si, ze 30 cm je este stale vela, tak sa pokusi este posledny raz:\n"zabka, zabka daj mi prosim pusu !"\nA zaba: " NIE, NIE a NIE !!!!!!!!!!"
