MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Chlápek jde k doktorovi na pravidelnou kontrolu a dozví se, že je smrtelně nemocný a do půl roku zemře. Když příjde domů, říka své ženě: "Byl jsem na kontrole, a doktor mi řek, že mám AIDS a do půl roku jsem mrtvej." Pak se sbalí a jde na pivo. Když se\ntrochu zpije, řekne totéž i svým kámošům z hospody. Za dva dny potká na\nulici svého doktora a ten mu říká: "Koukám, že jste s tím celkem smířenej, ale řekněte mi, proč si celé město povídá, že máte AIDS, když jsem vám říkal, že máte zhoubnej mozkovej nádor?" "Smířil jsem se s tím, že brzo umřu, ale nechci, aby mi\npo mi smrti někdo chodil šukat ženu."
