MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
V jednom dome zil hlboko veriaci zid a v susednom ateista. Pobozny zid travil dni studiom Tory a v modlitbach, kdezto ateista nikdy ani neotvoril modlitebnu knizku.\nNapriek tomu zilo sa mu dobre, mal dobre platenu pracu, peknu zenu a jeho deti boli zdrave a poslusne, v tom case, co pobozny zid mal zlu pracu, mal tuberkulozu, deti ho neposluchali a manzelka bola stale tucnejsia.\nTakze jeden den veriaci uz nevydrzal a obratil sa k Bhu "O, Bze, ja uctievam Teba kazdy den, stale sa obraciam o radu a spovedam sa zo vsetkych svojich hriechov. A moj sused ani v Teba neveri a urcite sa Ti nezdoveruje so svojimi problemami ani sa nemodli. Tak preco potom on sa ma dobre, a ja, co stale myslim iba na Teba, som chudobny a nestastny?"\nA zrazu pocuje hromovy hlas: "PRETOZE ON MA STALE NEOTRAVUJE AKO TY!"
