MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Idu dvaja Zidia a jeden velmi hlasno narieka:\nAko strasne chce sa mi pit! Ako hrozne chce sa mi pit!\nDruhy nakoniec nevydrzal a kupil mu pit.\nZa chvilku ten prvy zase rovnako nahlas:\nAko strasne sa mi chcelo pit! Ako hrozne som bol smadny!
