MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Idu dvaja Zidia po ulici a v stanku studene pivo predavaju.\nJeden sa pyta Tak co, teplo je. Dame si po pivcu?\nDruhy hovori Dobre, chod kupit, dame si.\nPrvy na to No, ked nechces, tak netreba.
