MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Riaditel istej firmy hlada noveho zamstnanca, na stole mu lezia nejake\nCVcka... Pride mu do kanclu jeden zamestnanec a vsimne si CVcko na\nvrchu: Jeeej...To je Tono, toho zoberte. S nim to budete mat super. Jeho\nvsetci poznaju, vselico dokaze vybavit a taaak. Tak riaditel si to\npremysli, zavola ho na osobny pohovor. Po pohovore ho vyprevadza, ked sa\nvo firme zastavi Minister zahranicnych veci a hned: Nazdar Tono, co ty\ntu?\nTak riaditel si povie: Kurva asi je fakt znamy, ja ho vezmem, ved aspon\nbude napomocny.\nPo tyzdni ho riaditel zobere na obed, ked pri vedlajsom stole sedi cesky\nprezident. Ten hned: Nazdar Tono! No jak se mas, dlouho sem te nevidel!\nRiaditel len kruti hlavou, nechape...\nO dva tyzdne ide riaditel na sluzobku do Vatikanu, tak si povie, ze\nnebude zle ked zobere aj Tona. Prisli do Vatikanu, tam plne Namastie\nsv.Petra. Papez v okne kyva ludom. Tono pozera a vravi riaditelovi:\nPocuvajte, pockajte tu. Ja idem za Papezom a zakyvam Vam od neho z okna.\nRiaditel sa ho snazi zastavit, ze to asi nebude dobry napad, ze z toho\nbudu problemy. O chvilu sa vsak Tono zjavi v okne, Papez ho drzi za\nrameno a spolu kyvaju. Po par minutach sa Tono vrati a tam uz sanitka a\nriaditel s kyslikovou maskou. Tono sa pyta: Pan riaditel co sa Vam pre\nBoha stalo?\nRiaditel: No vies....nechapal som ked si sa tam zjavil vedla Papeza, ale\nskoro ma jeblo ked za mnou prisiel Japonec s fotacikom na krku a opytal\nsa ma, kto je ten typek v bielom vedla Tona.
