MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Přijde blondýnka do prodejny 'Ovoce-Zelenina'. Prohlíží si regály a pak se ptá: Co je tohle?\n"Jablka, prosím".\nTak mi dejte kilo.\n"S radostí".\nBlondýnka se usměje a požádá: Zabalte mi je zvlašť, prosím.\nProdavač překvapeně: "Pro vás vše, madam".\nPo chvilce se blondýnka ozve: A co je toto?\n"Banány".\nHmm. Tak mi dejte také kilo. A rovněž je zabalte zvlášt.\nProdavač lehce nervózně přitaká a balí jak divej.\nPo očku pozoruje blondýnku, která kouká po regálech a najednou zařve:\n"Tak na to se vyser, holčičko, to je MÁK"
