MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Manžel se vrací domů a narazí na rozčilenou ženu v\npředsíni.Ona: - trošku ses zdržel, co, supermane?\nOn: - můžu ti to vysvětlit, mrzí mě to, drahá, ale byl jsem s\nklienty...\nOna: - a diskutovali jste celou noc až do sedmi ráno, jo,supermane?\nOn: - nech mě prosím domluvit, získal jsem nového klienta pro\nfirmu.Byli jsme u Itala, dobře jsme se najedli....\nOna: - a to do 7 ráno? supermane, za jak hloupou mě máš?!?\nOn: - ano, přiznávám, šli jsme potom na bar něco vypít, do3\nhodin....\nOna: - jasně, supermane, do 3 hodin. A co bylo potom do\n7,supermane?\nOn: - no jo, potom jsme šli do tančírny, ale já jsem se jen díval,\nbyla to nuda...\nOna: - to stačí, supermane, ty ses jen díval a čekal poslušně jako\npejsek.Co ještě ti mám věřit, supermane?\nOn: - prosím tě už mě nech domluvit a poslouchej... proč mi pořád\nŘíkáš supermane???\nOna: - protože jen superman nosí slipy přes kalhoty!!!!
