MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Stoji takhle na Eiffelovce Francouz, Američan, Čech a cigán.\nNajednou amík začne z ochozu vyhazovat štosy bankovek a říká: "My v Americe\ntoho máme spoustu".\nPak začne Francouz z ochozu vylívat litry šampanského a říká: "My ve Francii\ntoho tady máme spoustu".\nCigán se podívá na Čecha a povídá mu: "Doufám, že tě nenapadají žádné\npičoviny?"
