MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Novomanželé vycházejí po svatebním obřadu z kostela. Kolemjdoucí\nkluci se na sebe zašklebí a jeden z nich řekne: "Vystrašíme je?" Druhý neváhá,\nrozběhnou se k nim a křičí: "Ahoj tati....."
MIX |