MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Na Eifelovke stojí Američan, Francúz, Slovák a cigán.\nZrazu američan začne vyhadzovať štósy bankoviek a hovorí: my toho máme v Amerike veľa.\nFrancúz začne vylievať litre šampanského a vína a hovorí: my toho máme vo Francúzsku veľa.\nCigán pozera na Slovaka a hovorí mu: dufam, že ťa nenapadajú žiadne pičoviny? !
