MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Ide chlap k doktorovi, aby si nechal urobit HIV testy, vyplní\ndotazník a odovzdá krv.\nPo case si príde pre výsledky a pýta sa:\n- Tak pán doktor, ako to dopadlo?\n- No mám pre vás zlú správu, testy sú pozitívne.\nChlap je v soku a chce vediet, ci fakt neexistuje nejaká metóda,\nAko by sa mohol vyliecit.\nDoktor nanho:\n... a vy tu písete, ze ste homosexuál ?!\n- No, to som.\nDoktor:\n- .....hm, tak to sa dalo cakat. Ale mám pre vás pomoc.\nVezmite 2 litre mlieka, necháte ho 2 dni na slnku a potom ho\nVypijete dohromady s 3 skazenými vajciami, pol kilom splesnivenej\nkapusty a\ncelé to potom zapijete este litrom kefíru. Tak to budete robit 20\ndní a s\nnajväcsou pravdepodobnostou sa zachránite !!!\nChlapík podakuje a nadsene uteká domov urobit si prvú "liecivú"\ndávku.\nPo jeho odchode sa sestra obráti na doktora:\n- Pán doktor, preco ste mu nepovedali, ze testy sú negatívne ?\n- Aby vedel, na co sa pouzíva rit, buzerant jeden !!!
