MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Príde chlapík do baru. Po ľavej ruke má krásnu blondínku, po pravej\nkrásnu brunetku a na ramene mu sedí havran. Poprosí si dva rumy. Jeden\nvypije sám, druhý dá havranovi a ten ho do seba kopne. Takto sa to\nopakuje asi päťkrát a havran je stále OK. Barmanovi to nedá a pýta sa,\nčo je to za vtáka.\n- To viete - hovorí chlapík - som rybár. Raz som chytil zlatú rybku a\nže ak ju pustím, splní mi tri želania. Tak som chcel krásnu blondínku.\nTo je tá naľavo. Potom som chcel krásnu brunetku. To je tá napravo.\nNo, a nakoniec som chcel vtáka, ktorý veľa vydrží.
