MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Jednou říká šéf policajtům:\n"Zítra se pěkně oblečte, protože jdeme na Figarovu svatbu."\nPolicajti druhý den přišli pěkně oblečení a přišli i s\nkyticemi a dorty. Šéf na\nně zlostně křičí: "Vy hlupáci! Jdeme na operu a ne na\nnormální svatbu!" Jeden\npodřízený se naštve a říká:\n"Teď si frajer co, ale kdo přišel v holinkách a s udicí,\nkdyž jsme šli na Labutí jezero?"
